Discord'un Yeni Logosu

Discord'un Yeni Logosu

Oyuncuların iletişime geçmek için en çok tercih ettiği platform olan Discord logosunda değişikliğe gitti. Çok küçük dokunuşlarla logosunu modernize eden Discord, bu güncellemeyi kullanıcılarına bugün duyurdu.

Discord

Skype gibi bir devi tahtından etmeyi başaran Discord, bununla sınırlı kalmayıp her geçen gün hizmet kalitesini iyileştirmeye devam ediyor. Özetleyecek olursak Discord sayesinde oyuncular bir araya gelip topluluk oluşturabiliyor, sesli, görüntülü veya yazılı olarak konuşabiliyorlar. Bu iletişim sunucular aracılığıyla gerçekleşiyor ve kullanıcılar kendi sunucularını oluşturup dilediği gibi dizayn edebiliyorlar.


Discord logosunu revize etti

İlk olarak 13 Mayıs 2015'de yayınlanan ve bu tarihten beri aynı logoyu kullanan Discord, 6. yaş dönümünü kutladığı 2021'de logosunda değişikliğe gitti. Yazı fontu ve gamepad ikonunda değişikliklere giden Discord, yeni logosunu daha minimalize bir şekilde tasarlamış.


Discord'un Yeni Logosu


Önceki Haber
VALORANT Yeni Minima Koleksiyonu

VALORANT Yeni Minima Koleksiyonu

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

VALORANT yeni Minima koleksiyonu vitrinde satıştaYeni Minima koleksiyonundaki silah kaplamaları VALORANT oyun içi mağazada satışa sunuldu. Minima koleksiyonunda 5 adet silah bulunuyor, bu koleksiyonun özelliği oldukça sade olması. Sadelikten yana olan VALORANT oyuncularının ilk tercihinin Minima koleksiyonu olacağına eminiz.VALORANT Minima koleksiyonu kaç VP?Eğer Minima koleksiyonunu satın almak istiyorsanız hesabınızda 4270 VP bulunmalı. Hemen itemsatış'tan %10 indirimli VALORANT VP satın alara

Sonraki Haber
Sangal Esports VALORANT Kadrosunu Dağıtabilir

Sangal Esports VALORANT Kadrosunu Dağıtabilir

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Sangal Esports VALORANT kadrosunun tamamı inaktif durumundaSangal Esports resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada "VALORANT kadromuzun tüm oyuncuları, aldığımız karar ile aktif dizilişten çıkarılıp bugün itibarıyla transfer listesinde takım teklifleriene açık şekilde çalışmalarına devam edececektir." şeklinde beyanda bulundu. Bu açıklamanın sonunda tüm oyuncularla sözleşmenin hala devam ettiğini de eklediler. Sangal Esports VALORANT takımı oyuncularına gelecek teklifleri değerlendirecek ve y

En son yorumlar
Deli0yuncu
Deli0yuncu
Daha kötü olmuş bence
Beğen Cevapla
EmreZR
EmreZR
deli ???? yakaladım seni gif pp yapmıştım sana hatırladın mı ! Emre#0001
Beğen
lapetxs
lapetxs
berbat bu ne
Beğen Cevapla