Ubisoft, Oynaması Ücretsiz Olacak Yeni Oyunlarını Duyurdu

Ubisoft, Oynaması Ücretsiz Olacak Yeni Oyunlarını Duyurdu

Ubisoft, popüler oyun serilerinden Tom Clancys The Divisionın yeni oyunu Heartlandı duyurdu. Oynaması parasız olacak oyunun, 2021 yada 2022 senesinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

The Division ve Heartland

Fransız video oyun geliştiricileri Ubisoft, The Division evreninde geçecek yeni oynuları The Division oyunu Tom Clancys The Division Heartlandı duyurdu. Oynaması tamamen parasız olacak olan oyunun şu anda geliştirilme aşamasında olduğu ve önümüzdeki dönemlerde piyasaya sürüleceği açıklandı.

Yayıncı stüdyo tarafınca gün içinde meydana getirilen açıklamaya göre yeni oyunun geliştiriciliğini, ilk oyunun geliştirici kadrosunda da bulunan Red Storm Entertainment üstleniyor. Açıklamada oyunun çıkış tarihiyle ilgili net bir malumat verilmezken, 2021 yada 2022 yılı işaret edildi.

Ubisoft, Oynaması Ücretsiz Olacak Yeni Oyunlarını Duyurdu


Yeni oyunla alakalı teferruat fazlaca zayıf. Ubisoft, Heartlan'dı "önceki seriden bağımsız bir oyun" olarak nitelendiriyor ancak "yeni bir ortamda Division evrenine yepyeni bir perspektif sağlayacağını" da söylüyor. Bununla beraber oyunun konsollara, Windows PCye ve buluta geleceği de belirtildi.

Ubisoftun son Division oyunu Tom Clancys The Division 2, Mart 2019da piyasaya sürülmüştü. Geliştiriciliğini Massive Entertainment'ın üstlendiği oyun, 2016 senesinde piyasaya çıkan Tom Clancys The Division'ın devamı niteliğindeydi ve Washington, D.C.de geçiyordu. Heartlandın ise kırsal Ortabatıda geçeceği tahmin ediliyor.


Oynanış mevzusuna gelinceyse Ubisoft, Heartlandın hangi formatta olacağını söylemedi. Bu noktada şirket, Fortnite yada Apex Legends şeklinde bir ölüm kalım oyunu ortaya koyarak Epic Games ve Electronic Artsın izinden gidebilir. Beşe beş kapışmaların olduğu VALORANT yada CS:GO'ya benzer bir şey de olası görünüyor.


Ubisoft ayrıca yeni bir Division oyununun mobil cihazlara geleceğini ve sunulacağını duyurdu.


Önceki Haber
Minecraft, Uzun Süredir Bilinen Bir Hatayı Yeni Düzeltti

Minecraft, Uzun Süredir Bilinen Bir Hatayı Yeni Düzeltti

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Beklenmedik HataSon aşama niş bir oyun bulunmasına karşın on milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanan Minecraft, Snapshot 21w18a isimli yeni güncellemesini yayınladı. Caves&Cliffs güncellemesinin beta testinin bir parçası olarak gösterilen Snapshot 21w18a, mühim bir hata düzeltmesi içeriyor.Oyuncular, örs kullanırken tuttukları bir öğeyi yok etmek istediklerinde hata ile karşılaşıyorlar ve öğeyi düşürüyorlardı. Evet, laf mevzusu hata oyununun genel deneyimini etkileyecek türden değil. Söz mevzus

Sonraki Haber
Avrupa'nın En Güçlü VALORANT Espor Takımları

Avrupa'nın En Güçlü VALORANT Espor Takımları

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

VALORANT Avrupa'daki en güçlü 10 Espor takımıCS:GO'da olduğu gibi VALORANT oyununda da en güçlü bölge Avrupa. Bunun sebebi bu bölgenin FPS oyunlara olan ilgisi, desteği ve yeteneği olarak açıklanabilir. VALORANT'da başarılı olabilmek için tüm ajanlara, haritalara, mekaniklere hakim olmanız yeterli değil, bunun yanında mükemmel bir takım uyumu içerisinde olmanız gerekiyor. Çünkü FPS oyunlarında her şey güçlü bir iletişime bağlıdır.Riot Games'in FPS oyunu VALORANT'da Avrupa'nın en çok puan toplaya

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?