CS:GO 360 Nedir?

CS:GO 360 Nedir?

Geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme yayınlayan Valve, Kırık Diş Operasyonunun oyundan kaldırıldığını, oyuna yeni bir kasa eklendiğini, haritalarla ilgili ufak değişiklikleri ve iyileştirme çalışmalarını yayınlamıştı. Bunlara ek olarak CS:GO 360 adı verdiği bir sistemi duyurmuştu. Peki bu CS:GO 360 sistemi nedir? Ne işe yarar, nasıl alınır? Tüm sorularınızın cevabı aşağıda.

Riot Games'in geliştirdiği ve yayınladığı VALORANT FPS oyunun çıkışıyla birlikte Valve'da çalışmalarınız hızlandırmak zorunda kaldı. Bu tarihten itibaren eskiye göre nispeten daha fazla güncellemeler yapılmaya başlandı. Ama ne yapılırsa yapılsın CS:GO'daki hilecilere bir çözüm bulunamıyor. Bu konudaki şikayetlerini Valve'a yıllardır her platformdan ileten Counter Strike Global Offensive oyuncuları henüz kesin bir çözüm bulunamadığı için hoşnutsuz. Şirket hile sorunu ile uğraşmak yerine yeni sistemlerle uğraşınca oyunculardan daha büyük tepki gelmeye başladı. Son olarak duyurulan CS:GO 360 sistemine CS oyuncularından tepki yağıyor.


CS:GO 360 nedir?

CS:GO 360 oyunculara detaylı bir istatistik sunma amacıyla geliştirilmiş bir sistem. Bu sistemle birlikte rekabetçi maçlarınızın istatistikleri çok detaylı şekilde tutulabilecek. Kırık diş operasyonu boyunca oyunculara detaylı istatistikler sunularak CS:GO 360 sistemi aslında bir nevi denenmiş oldu. Artık CS:GO 360 sistemi ile birlikte rekabetçi maç istatistiklerinizi daha detaylı takip edebileceksiniz.


CS:GO 360 ücretli mi?

Evet, CS:GO 360 sistemini kullanmak için aylık 0.99$ ödemeniz gerekiyor. Türkiye fiyatıyla ise CS:GO 360 sistemi için 8₺ ödemeniz gerekecek.


Oyuncuların tepkisi

Oyuncuların bu duruma tepki göstermesinin sebebi oyundaki hilelerin önüne geçilmeden yeni güncellemeye gerek olmadığı yönünde. Eğer olurda Valve hilelere geçit vermezse, CS:GO 360 sistemi oyuncuların çok beğeneceği bir özellik olacaktır.


CS:GO 360 Nedir?


Önceki Haber
FIFA 21 İçin Dev İndirim

FIFA 21 İçin Dev İndirim

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

FIFA 21 %67 indirimli fiyatıyla Steam'de satıştaEA Sports tarafından geliştirilen Futbol simülasyon oyunu FIFA 21, 5 Ekim 2020 tarihinde hizmete sunuldu. Bu tarihten itibaren dünya genelinde milyonlarca satışa ulaştı. Futbol keyfini bilgisayarınızda veya konsolunuzda dibine kadar yaşamak isterseniz FIFA 21 sizin için doğru tercih olacaktır. Üstelik Steam, FIFA 21 için özel bir indirim gerçekleştirdi. İndirimin son geçerlilik tarihi 10 Mayıs 2021 olarak duyuruldu.An itibarıyla FIFA 21 satın almak

Sonraki Haber
PUBG Mobile Hindistan'da Tekrardan Yayınlanacak

PUBG Mobile Hindistan'da Tekrardan Yayınlanacak

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

PUBG Mobile Hindistan duyurusuBATTLEGROUNDS MOBILE INDIA Youtube kanalından paylaşılan videoda oyunun çok yakında çıkacağı açıklanıyor. Kanalın adında PUBG ibaresinin geçmemesinin sebebi tahminimizce ülkede Çinli şirketlere ait oyunların yasaklanmış olması. Bu yüzden oyuncular arasında PUBG mobile olarak bilinen popüler Battle Royale oyunu, Hindistan'da BATTLEGROUNDS Mobile olarak yayınlanacak. Böylece oyun ülkenin yasağına takılmadan kitlesine hizmet verebilecek.Oyunun dağıtımını Krafton üstele

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?