FIFA 21 İçin Dev İndirim

FIFA 21 İçin Dev İndirim

Dünyanın en çok oynanan futbol oyunu FIFA 21, Steam dijital oyun mağazasında indirime girdi, detaylar ve indirim yüzdesi aşağıda.

FIFA 21 %67 indirimli fiyatıyla Steam'de satışta

EA Sports tarafından geliştirilen Futbol simülasyon oyunu FIFA 21, 5 Ekim 2020 tarihinde hizmete sunuldu. Bu tarihten itibaren dünya genelinde milyonlarca satışa ulaştı. Futbol keyfini bilgisayarınızda veya konsolunuzda dibine kadar yaşamak isterseniz FIFA 21 sizin için doğru tercih olacaktır. Üstelik Steam, FIFA 21 için özel bir indirim gerçekleştirdi. İndirimin son geçerlilik tarihi 10 Mayıs 2021 olarak duyuruldu.


An itibarıyla FIFA 21 satın almak isterseniz oyunun normal satış fiyatı olan 419.99 TL ödemek yerine, %67 indirimle 138.59 TL ödeyeceksiniz. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen bu linkten FIFA 21'in Steam mağazasına gidin. Oyunu satın alabilmek için ihtiyaç duyduğunuz Steam Cüzdan Kodlarına da itemsatis.com güvencesiyle ulaşın! Aşağıdaki linkten güvenilir şekilde Steam Cüzdan Kodu EPIN satın alabilir ve FIFA 21'e sahip olabilirsiniz.

https://www.itemsatis.com/urunler/steam-cuzdan-kodu.html


FIFA 21 İçin Dev İndirimÖnceki Haber
Yeni Call of Duty Oyununu Kimin Geliştireceği Belli Oldu

Yeni Call of Duty Oyununu Kimin Geliştireceği Belli Oldu

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Call of Duty birincil şahıs nişancı oyunları arasında açık ara farkla en çok oynanan oyun konumunda. Her sene yeni bir oyun çıkartan Activision, 2021 yılında çıkacak oyunu kimin geliştireceğini açıkladı. Şirketin COO'su konumunda bulunan Dan Alegre, yaptığı açıklamada oyunu kimin geliştireceğini kamuoyuyla paylaştı.2021'de çıkacak Call of Duty oyununu Sledgehammer Games geliştirecek2021 yılı son çeyreğinde çıkması olası olan Call of Duty oyununu Sledgehammer Games geliştirecek. Sledgehammer Game

Sonraki Haber
CS:GO 360 Nedir?

CS:GO 360 Nedir?

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Riot Games'in geliştirdiği ve yayınladığı VALORANT FPS oyunun çıkışıyla birlikte Valve'da çalışmalarınız hızlandırmak zorunda kaldı. Bu tarihten itibaren eskiye göre nispeten daha fazla güncellemeler yapılmaya başlandı. Ama ne yapılırsa yapılsın CS:GO'daki hilecilere bir çözüm bulunamıyor. Bu konudaki şikayetlerini Valve'a yıllardır her platformdan ileten Counter Strike Global Offensive oyuncuları henüz kesin bir çözüm bulunamadığı için hoşnutsuz. Şirket hile sorunu ile uğraşmak yerine yeni sist

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?