Valve, CS GO İçin Büyük Güncelleme Yayınladı

Valve, CS GO İçin Büyük Güncelleme Yayınladı

Valve, yayınladığı blog ile CS:GO için son zamanlarda yaptığı en büyük güncellemeyi duyurdu.

Yeni güncellemedeki en büyük değişiklik ise aylardır oyunda olan Broken Fang operasyonunun sona erdirilmesi oldu. Bunun yanı sıra çok fazla yenilik ve güncelleme de yolda.

Kırık diş (Broken Fang) operasyonu sona erdi

Aylardır aktif durumda olan kırık diş operasyonu an itibarıyla bitmiş durumda. Ödül kazanan oyuncuların 15 Mayıs'a kadar bu ödülleri talep etme hakkı olacak.


Güncelleme detayları

CS:GO 360 abonelik sistemi

Valve, yeni CS:GO 360 sistemini sunar... CS:GO 360 bir abonelik sistemi olacak, bu sistem sayesinde oyuncuların rekabetçi maçtaki istatistikleri çok detaylı şekilde kaydedilecek. Bu sayede oyuncular istatistiklerini daha havalı bir şekilde takip edebilecek ve gelişimini hızlıca sürdürecek.


Yılan ısırığı kasası

Güncelleme ile birlikte oyuna eklenen yılan ısırığı kasasının içeriği aşağıdaki görselde bulunmaktadır.

Valve, CS GO İçin Büyük Güncelleme Yayınladı


Ufak Düzeltmeler

  • Tavukların görünümü değiştirildi
  • Topluluk haritalarındaki siyah görünme sorunu düzeltildi
  • Ekstra güvenlik önlemleri eklendi


Önceki Haber
Netflix, League of Legends Dizisi Arcane'in Yeni Fragmanını Paylaştı

Netflix, League of Legends Dizisi Arcane'in Yeni Fragmanını Paylaştı

3 ay önce 6 dk okuma süresi

League of Legends Dizisi ArcaneNeredeyse iki sene ilkin Riot Games, dünya genelinde şöhrete haiz oyunu League of Legends evreninde geçecek bir animasyon olan Arcanei duyurmuştu. Pandemi sebebiyle gösterime girişi ertelenen yapımın yeni fragmanu bugün yayınlandı.Fragmanda, League of Legends dünyasının iki sevilen kahramanı olan VI ve Jinx karşılıyor. 19 saniyelik bu kısa fragman, yapımdan daha ilkin görülmemiş sahneleri de içeriyor. Jinx ve VInin yapımın ana karakterleri olacağı daha ilkin de kon

Sonraki Haber
LoL 11.9 Meta Şampiyonları Tier List

LoL 11.9 Meta Şampiyonları Tier List

3 ay önce 4 dk okuma süresi

League of Legends 11. sezonuyla birlikte oynanış büyük ölçüde değişmişti. Zamanla buna adapte olmaya çalışırken oyuna eklenen yeni şampiyonlarda dengeyi alt üst etti. Bugün sizlerle LoL 11.9 yamasının meta şampiyonlarını paylaşacağız.LoL 11.9 yaması meta şampiyonları tier list11.9 yama notlarından sonra en güçlü koridor şampiyonları aşağıda listelenmiştir;Üst koridor (Top Lane) God Tier ListWukongDr. MundoCho GathMalphiteNasusShenUrgothGarenKledDariusOrmancı (Jungler) God Tier ListMorganaVolibea

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?