Netflix, League of Legends Dizisi Arcane'in Yeni Fragmanını Paylaştı

Netflix, League of Legends Dizisi Arcane'in Yeni Fragmanını Paylaştı

Daha öncesinde pandemi sebebiyle çıkışı ertelenen League of Legends animasyonu Arcaneden yeni fragman geldi. Dizinin 2021 yılının sonbaharında Netflixte olacağı açıklandı.

League of Legends Dizisi Arcane

Neredeyse iki sene ilkin Riot Games, dünya genelinde şöhrete haiz oyunu League of Legends evreninde geçecek bir animasyon olan Arcanei duyurmuştu. Pandemi sebebiyle gösterime girişi ertelenen yapımın yeni fragmanu bugün yayınlandı.

Fragmanda, League of Legends dünyasının iki sevilen kahramanı olan VI ve Jinx karşılıyor. 19 saniyelik bu kısa fragman, yapımdan daha ilkin görülmemiş sahneleri de içeriyor. Jinx ve VInin yapımın ana karakterleri olacağı daha ilkin de konuşuluyordu.


Arcane Netflixe hususi olarak yayınlanacak ve bu senenin sonbaharında gelecek. Başrollerde Jinx ve VI olacağını biliyor olsak da, kalan karakterlerin kim olacağı hemen hemen belli değil. Karakterlerimizin memleketi olan Piltover ve Zaun da yapımda karşımıza çıkacak.

Kısa fragmanda herhangi bir diyalog görmüyoruz, daha oldukça tanıtım işlevi üstüne alan fragmanda karakterleri ve mekanları öğreniyoruz. Ayrıca bu fragmanla beraber yapımın çıkış süreci de belli olmuş oluyor. Tam tarih ise hemen hemen kesinleşmemiş durumda.

Daha ilkin diziyle alakalı olarak meydana getirilen açıklamalarda, "İki ikonik League şampiyonunun -ve onları ayıran gücün kökeni" ifadesi yer almıştı. Oyunun fanatiklerine gore bu yapımda, Jinx ve VInin iyi mi olup da Runeterradaki en ölümcül düşmanlar bulunduğunu göreceğiz.

Netflix, League of Legends Dizisi Arcane'in Yeni Fragmanını Paylaştı

Normalde Arcanein geçtiğimiz sene yayınlanmış olması planlanıyordu. Araya giren koronavirüs pandemisi sebebiyle dizinin çıkışı ertelenmişti. Karara gerekçe olarak ise çalışanların bu süreçte emin ve sıhhatli olmasını sağlama isteği gösterilmişti.

İlk başlangıçta bir icat eden olan Jinx, sonrasında şehri birbirine katan Jokervari eylemlerle adından laf ettirmeye başlamıştı. Jinx, Zaun ile Piltovearasındaki rekabette Zaunun kaotik temsilcisi olarak öne çıkmıştı. Jinx ve VI arasındaki düşmanlık da bu şekilde başlamıştı.


Dizi Ne zaman Çıkacak?

2021 Sonbahar


Önceki Haber
PUBG'nin Ücretsiz Versiyonu PUBG Lite Sona Erdi

PUBG'nin Ücretsiz Versiyonu PUBG Lite Sona Erdi

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

Lite'ın Kapanış NedenleriBattle royale türünün bir devre bütün oyun dünyasını tutsak almasının arkasındaki en mühim etkenlerden kabul edilen PlayerUnknowns Battlegrounds yahut özetlemek gerekirse PUBG, hem nispeten yüksek sistem ihtiyaçları bununla beraber ücretli bir oyun olması sebebi ile en büyük rakibi olan Fortnite ile rekabette dezavantajlı görünüyordu.Geliştiriciler, PUBG'nin hem daha makul sistem sistem ihtiyaçları bununla beraber "parasız oynama" imkanı sunarak daha iyi bir rekabet oluş

Sonraki Haber
Valve, CS GO İçin Büyük Güncelleme Yayınladı

Valve, CS GO İçin Büyük Güncelleme Yayınladı

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Yeni güncellemedeki en büyük değişiklik ise aylardır oyunda olan Broken Fang operasyonunun sona erdirilmesi oldu. Bunun yanı sıra çok fazla yenilik ve güncelleme de yolda.Kırık diş (Broken Fang) operasyonu sona erdiAylardır aktif durumda olan kırık diş operasyonu an itibarıyla bitmiş durumda. Ödül kazanan oyuncuların 15 Mayıs'a kadar bu ödülleri talep etme hakkı olacak.Güncelleme detaylarıCS:GO 360 abonelik sistemiValve, yeni CS:GO 360 sistemini sunar... CS:GO 360 bir abonelik sistemi olacak, bu

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?