FIFA 21 Kozmetikleri FUT Mağazasında Satılmaya Başladı

FIFA 21 Kozmetikleri FUT Mağazasında Satılmaya Başladı

FIFA 21 oyuncuları, bugüne dek kozmetik istedikleri vakit bunu yalnızca loot kutuları açarak elde edilebiliyordu. Fakat yeni güncelleme bunu değiştirdi. FIFA Ultimate Team mağazasına ekleyen ‘Stadium’ sekmesi, FUT ve FIFA Points para birimiyle kozmetik almanın önünü açtı.

Fiyatlar Uygun Değildi

EA Sports’un Ekim’de piyasaya sürdüğü FIFA 21’de kozmetik eşyalara haiz olmak isteyenler, bugüne dek yalnızca loot kutularına bel bağlıyorlardı. Fakat bugün gösterilen güncellemeyle beraber FIFA 21 Ultimate Team mağazasına eklenen Stadium sekmesi, oyuncuların loot kutularına olan bağımlılığını bir nebze ortadan kaldırdı.


Stadium sekmesi üstünden oyuncular, afiş, stadyum teması, yeni iç ve dış saha formaları satın alma imkânına haiz oldu. Bu eşyalar bir bir satın alınabildiği benzer biçimde FIFA 21 FUT Coins yahut FIFA Points oyun içi para birimleri vesilesiyle paket halinde de satın alınabiliyor. Bu sayede oyuncular, ilk defa loot kutularının haricinde kozmetik bir eşya satın alabiliyor.

FIFA 21 Kozmetikleri FUT Mağazasında Satılmaya Başladı

Kozmetik eşyalarla EA Sports tarafınca biçilen değere gelirsek, fiyatların tekrar EA Sports’un cebini doldurmaya odaklandığını söyleyebiliriz. Afişler 11.500 FUT (150 FIFA Points), stadyum temaları 15.000 FUT (200 FIFA Points) ve iç ve dış saha formalarının her biri 25.000 FUT (300 FIFA Points) para ödenerek satın alınabiliyor.


Paketleri satın almak isteyen oyuncularsa 60.000 FUT Coins’i cebinden çıkarmak zorunda. Bu kadar yüksek bir para bildiğiniz suretiyle oyuna para yatırmadığınız sürece uzun bir vakit alabiliyor. Dolayısıyla EA, kozmetik satın almak isteyen aktörleri reel para masrafa itiyor desek pek de yanlış olmaz.

FIFA 21’deki kozmetikler hakkındaki söyleyeceklerimiz burada biterken, bir hatırlatma yapmakta yarar var. FIFA 21’i oynamak isteyen sadece cebinden yüzlerce TL çıkarmak istemeyen oyuncular, 6 Mayıs itibariyle EA Play ve PC için Xbox Game Pass servisleri (30 TL/ay) üstünden oyunu oynayabilecekler.


Önceki Haber
Steam'e 2. Darbe Microsoft'tan Geldi

Steam'e 2. Darbe Microsoft'tan Geldi

3 ay önce 4 dk okuma süresi

%30'luk komisyonun çok olduğunu düşünen oyun firmaları Epic Games ile anlaşmalar yaparak satışlarını bu platformdan da yapmaya başladı. Bu sayede daha fazla kâr yapma imkanları da oldu. Düzenli olarak dağıttığı ücretsiz oyunlarla birlikte de adından oldukça fazla söz ettiren Epic Games şuanda Steam'in en büyük rakibi konumunda.Steam'in bu durumdan hoşnut olmadığına eminiz ama komisyonlar konusunda yine de hiçbir adım atılmadı. Bunun üzerine Epic Games yetmezmiş gibi şimdi de Microsoft tarafından

Sonraki Haber
GTA 6 ile İlgili Yeni Bir İş İlanı Görüldü

GTA 6 ile İlgili Yeni Bir İş İlanı Görüldü

3 ay önce 6 dk okuma süresi

Kaybolan Umutların Geri GelişiVideo oyun tutkunlarının uzun süreden beri bekledikleri Grand Theft Auto 6 (GTA 6) ile alakalı kafa karıştıran ve oyuncuların hevesini artıran bir büyüme yaşandı. GTA oyunlarının geliştirilmesinden görevli olan Rockstar North, açmış olduğu iş ilanı ile oyunla alakalı solmak suretiyle olan umutları yine yeşertti. Elbette bu iş ilanının GTA 6 ile alakalı bulunduğunu söylemek kati olarak olası değil sadece gelişmeler, akıllara başka belki de getirmiyor.The National tar