Apex Legends Mobile Geliyor

Apex Legends Mobile Geliyor

2019'un ilk çeyreğine çıkış yapan ve ilk aylarında piyasayı kasıp kavuran EA Games'e ait Battle Royale oyunu Apex Legends için mobil oyun geliyor.

Apex Legends Mobile Betası başladı

Electronic Arts, Apex Legends mobil versiyonu için beta sürecini 2 Asya ülkesiyle test etmeye başladı. Şimdilik oyuna sadece Filipinler ve Hindistan'da yaşayan oyuncular erişebilecek. Yalnızca Android kullanıcıları için başlayan beta süreci sona erene kadar oyundaki hatalar düzeltilecek ve güncellemeler yapılacak.


Apex Legends Mobile ön kayıt

Şirket ön kayıt sürecinin de başladığını bildirdi, bu link üzerinden Apex Legends Mobile'e Google Play Store üzerinden ulaşabilir ve ön kayıt yapabilirsiniz.


Apex Legends Mobile sistem gereksinimleri ne?

Apex Legends yeni bir oyun olduğu için merak edilen konulardan biride sistem gereksinimlerinin ne olduğuydu, işte istenen özellikler;

  • 1.3 GB depolama alanı
  • Android 6.0
  • Snapdragon 625 işlemci


Apex Legends Mobile nasıl indirilir?

Apex Legends'in mobil versiyonuna Google Play Store üzerinden ulaşabilir ve indirebilirsiniz. Oyun 1.3 GB dosya büyüklüğüne sahip, fakat şuan için sadece Hindistan ve Filipinlerden oynanabilir durumda.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.gp.apexlegendsmobilefps&hl=tr_TR&gl=TR
Önceki Haber
League of Legends Şampiyon yol Haritası Nisan Ayı

League of Legends Şampiyon yol Haritası Nisan Ayı

10 ay önce 7 dk okuma süresi

Mundo GüncellemesiNihayet güncellenen Zaunun Delisinin oldukca yakında çıkacağını söyleyebiliriz. Sabırlı olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz (şampiyonun kostüm sayısını birazcık hafife almışız).ilk olarak Mundonun yeni repliklerinden birkaçını paylaşmak istiyoruz. Mundo yeni seslendirmesinde mevcut Mundodan bir tık daha akıllı. Daha salak olması aslına bakarsanız imkânsızdı; bu sebeple mevcut seslendirmesi seçtiği yöntemlerin (bunlar her ne kadar şaibeli olsa da) gerisinde yatan fikir tarzı

Sonraki Haber
Steam Altın Hafta İndirimleri

Steam Altın Hafta İndirimleri

10 ay önce 4 dk okuma süresi

Steam'in yeni duyurduğu kampanyası Altın Hafta İndirimleri başladı. Japonya'da bir gelenek olan altın hafta dolayısıyla yapılan bu kampanya sayesinde kullanıcılar oyunları indirimli şekilde satın alabilecek. Steam altın haftası indirimleri 6 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. Bu yüzden acele edin ve indirimli oyunları kapın! İndirimleri oyunları almadan önce İtemsatış'tan Steam Cüzdan Kodu satın alın!Death Stranding: %60 indirimle 159, 60₺Little Nightmares: %80 indirimle 6,21₺Devil May Cry 5:

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?