VCT Challangers Kazananları Bugün Karşılaşıyor

VCT Challangers Kazananları Bugün Karşılaşıyor

VALORANT Championship Tour EMEA Challangers turnuvasının Playofflarının kazananları bugün karşılaşıyor.

23 Nisan'da başlayan VCT EMEA Challangers turnuvasına davet edilen takımlar şöyleydi;

A grubu

  • BBL Esports
  • FunPlus Phoenix
  • Team Liquid
  • Gambit Esports

A grubunda temsilcimiz BBL Esports önce Team Liquid'e 2-1 mağlup oldu, ardından Gambit'e 2-0 kaybederek turnuvaya veya etti. İlk maçında FPX'e 2-0 kaybeden Gambit, BBL'i yenerek, diğer grubun kaybedeniyle oynamaya hak kazanırken, bugün oynanacak olan FPX ve Team Liquid maçının kazananı diğer grubun kazananıyla oynayacak.

B grubu

  • Oxygen
  • Futbolist
  • FNATIC
  • Guild Esports

FNATIC'e karşı 2-0 kaybeden Oxygen ve Guild'e 2-0 kaybeden Futbolist ekipleri kaybedenler karşılaşmasında kozlarını paylaştı. Bu mücadeleyi OXG 2-0 üstünlükle tamamlayarak Futbolist'i turnuvadan eledi. OXG bugün oynanacak FNATIC ve Guild maçının kaybedeniyle oynamaya hak kazandı.


Bugün oynanacak maçlar

29 Nisan 18:00'da Team Liquid ve FunPlus Phoenix arasında oynanacak maçla günün açılışı yapılacak. Ardından saat 20:00'da FNATIC Esports ve GUILD Esports karşılaşacak. Karşılaşmaların galipleri birbiriyle oynayacak, kaybedenleri ise kendi grubunda kaybeden takımla oynayacak.


Önceki Haber
VALORANT 2. Bölüm 3. Kısım Oynanış Videosu

VALORANT 2. Bölüm 3. Kısım Oynanış Videosu

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Riot Games denince akla ilk sırada gelen şeylerden biri olan tanıtım videoları...28 Nisandan itibaren geçerli olacak 2. bölüm 3. kısımla birlikte yeni harita, yeni uğurlar ve yeni Battle Pass oyuna eklenmiş olacak. Yeni savaş bileti ödüllerini incelemek için hemen oyuna girin! Ayrıca savaş bileti satın almak için de İtemsatış'tan VALORANT VP satın alabilirsiniz.Yeni harita BreezeVALORANT'a eklenen en son harita olan Breeze bugün itibarıyla oynanabilir durumda olacak. Breeze haritasına özel 2 haf

Sonraki Haber
Fortnite Gelir Oranları

Fortnite Gelir Oranları

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen çoklu platform destekli Battle Royale oyunu Fortnite ilk olarak 2017'de çıkış yaptı. PUBG'ye rakip olarak piyasaya sürülen Fortnite kısa sürede oyuncular tarafından büyük beğeni topladı. Kendine has oynanış mekaniğiyle yayın platformlarında uzun süre rekorlar kırarak en tepede oturdu. Bunun yanı sıra düzenlediği turnuvalar ile milyonlarca dolar dağıtarak rekabetçi oyuna desteğini de hiç esirgemedi. Bu denli başarılı politikaların şirkete kazan

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?