Forza Horizon 4 İndirimde

Forza Horizon 4 İndirimde

Steam indirimleri kapsamında Forza Horizon 4 yeni etiket fiyatıyla satışta, detaylar aşağıda.

Forza Horizon 4 %35 indirimli fiyatıyla satışta

İlk olarak 2018 yılının Eylül ayında piyasaya çıkan yarış oyunu Forza Horizon 4, oyuncular arasında büyük beğeni topladı ve en çok oynanan simülasyon oyunlarından biri oldu. Sunduğu araç çeşitliliği, gerçekçi yarış ve sürüş deneyiminin yanı sıra çevre koşulları da çok etkileyici. Arkadaşlarınızla birlikte yarışlara katılabilir ve rekabeti dibine kadar hissedebilirsiniz. Yarış oyunu deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız Forza Horizon 4 doğru tercih olacaktır.


Playground Games tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından yayınlanan Forza Horizon 4, bir çok dalda ödül toplamayı başaran efsane bir oyun. Hemen Forza Horizon 4 satın almak için İtemsatış'dan Steam Cüzdan Kodu satın alın ve indirimden yararlanın.

Steam Cüzdan Kodu satın almak için link >>> itemsatis.com/urunler/steam-cuzdan-kodu.html


Forza Horizon 4 İndirimde


Türkiye'nin En Yeni Oyuncu Pazar Yeri ve E-Pin Satış Sitesi olan İtemSatış'ın ayrıcalıklarından faydalanmak ve para kazanmak için hemen sitemize üye olun.


Önceki Haber
Microsoft Store Bahar İndirimleri Başladı

Microsoft Store Bahar İndirimleri Başladı

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Game Pass sistemi sayesinde oyunculara aylık cüzi miktarlar karşılığı popüler oyunları oynatan Microsoft şirketi yeni bir ilkbahar kampanyası duyurdu. Onlarca oyunun %60'a varan indirimlerle Microsoft Store üzerinden satışa sunulacağını açıkladı. Kampanya 15 Nisan 2021 tarihine sona erecek, bu yüzden acele edin ve indirimli oyun satın alma fırsatını kaçırmayın!Microsof Store bahar indirimleri fiyat listesi:İndirimler arasında FIFA 21, Hitman, Watch Dogs, NBA, RDR2, The Sims, The Witcher ve Mafia

Sonraki Haber
Epic Games'e Kampanyaların Faturası 300 Milyon Dolar

Epic Games'e Kampanyaların Faturası 300 Milyon Dolar

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Elbette bu kadar ücretsiz oyun dağıtmanın acı bir faturası var. Açıklanan verilere göre bu ücretsiz oyunların Epic Games'e olan zararı 300 Milyon Dolar'ın üzerinde.Ücretsiz oyun dağıtmak ne kadar ilgi çekici olsa da, şirketlere belli bir zararı bulunuyor. Epic Games bu zararı umursamayarak bu kampanyayı hala devam ettirmekte. Buda Steam ile olan rekabetten asla çekilmeyeceğinin bir işareti. Bir yandan Fortnite gibi kendi oyunlarıyla para kazanan Epic Games, diğer yandan platform kullanıcılarına

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?