League of Legends Yeni Şampiyon Gwen Oynanış ve Fragmanı Yayınlandı

League of Legends Yeni Şampiyon Gwen Oynanış ve Fragmanı Yayınlandı

Bu haberimizde League of Legends'in getireceği Yeni Şampiyon Gwen'den bahsedeceğiz detaylar açıklama kısmında.

Yeni Şampiyon Gwen Fragmanı

Riot Games 2021 sezonu için çıkarılacak şampiyonlardan ilki Viego olmak üzere sonraki şampiyonlarında Viego ile bağlantılı olacağını açıklamışlardı. Viego'dan sonra çıkacak şampiyonun Terzi temalı yetenek gücüne dayalı Üst Koridor şampiyonu olarak duyurulmuştu.

League of Legends Yeni Şampiyon Gwen Oynanış ve Fragmanı Yayınlandı


Bununla birlikte bugün yeni bir fragman duyuruldu ve ilk defa görmüş olduk.


Fragmandan da anlaşılabileceği gibi Viego eşini kaybettikten sonra ruhlar bölünerek bir oyuncak bebeğin içine girmiş olduğu gözükmektedir.

Oynanış Videosu


Bu videodan da görebileceğimiz gibi Gwen'in bir alan oluşturma yeteneği ile kitle kontrolünden sıyrılıp rakiplerini makas ve iğnelerle hızlı şekilde kestiği gözükmektedir bir kaç gün sonra detaylı yetenek seti tanıtılacaktır.


Gwen ne zaman çıkacak?

Şampiyonun 11.8 yamasında oyuna eklenecektir ve ilginç bir yetenek seti olacağı gözükmektedir.


İtemsatış'tan %15 indirimli RP satın almak için tıkla.
Önceki Haber
Valorant'a Yeni Infantry Koleksiyonu Geliyor Olabilir

Valorant'a Yeni Infantry Koleksiyonu Geliyor Olabilir

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

VALORANT'a yeni gelecek yamayla birlikte İnfantry koleksiyonunun da gelebileceği söylentiler arasında. İnfantry yani Türkçe çevirisiyle Piyade koleksiyonu 2. dünya savaşındaki silahlardan esinlenerek yapılmış gibi gözüküyor.Şimdiye dek alışık olmadığımız bir tarz üzerinde çalışan Riot Games, önceki koleksiyonlarında genelde renkli kaplamalar kullanmaktaydı. Yeni gelecek İnfantry skinleri oyuncular tarafından merakla bekleniyor.İnfantry (Piyade) koleksiyonunda hangi silahlar var?Yeni gelen kaplam

Sonraki Haber
Battlefield 6'da Battle Royale Modu Olabilir

Battlefield 6'da Battle Royale Modu Olabilir

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Son yıllarda Battle Royale oyunlarına karşı gösterilen inanılmaz bir ilgi var. PUBG, Warzone, Fortnite gibi oyunlar milyonlarca oyun sever tarafından keyifle oynandı. Call of Duty Warzone oyununun başarısı EA Games tarafında çok yakından takip edilmiş gibi düşünüyoruz. Çünkü yeni gelecek olan Battlefield 6 ile birlikte oyuna ücretsiz bir Battle Royale modu olacak gibi gözüküyor.Sızıntı Reddit platformundan geldiSosyal medya platformu Reddit’de “bf6leaker” adlı bir üye Battlefield 6 ile alakalı b

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?