Valorant'a Yeni Infantry Koleksiyonu Geliyor Olabilir

Valorant'a Yeni Infantry Koleksiyonu Geliyor Olabilir

HITSCAN Youtube kanalındaki incelemeye göre yeni yamayla birlikte yeni bir kaplama seti daha geliyor.

VALORANT'a yeni gelecek yamayla birlikte İnfantry koleksiyonunun da gelebileceği söylentiler arasında. İnfantry yani Türkçe çevirisiyle Piyade koleksiyonu 2. dünya savaşındaki silahlardan esinlenerek yapılmış gibi gözüküyor.


Şimdiye dek alışık olmadığımız bir tarz üzerinde çalışan Riot Games, önceki koleksiyonlarında genelde renkli kaplamalar kullanmaktaydı. Yeni gelecek İnfantry skinleri oyuncular tarafından merakla bekleniyor.


İnfantry (Piyade) koleksiyonunda hangi silahlar var?

Yeni gelen kaplama koleksiyonunda bulunan silahlar şunlar:

  • İnfantry Spectre
  • İnfantry Ares
  • İnfantry Ghost
  • İnfantry Marshall
  • İnfantry Guardian

Kaplamaların fiyatları ise henüz belli değil, açıklandığı zaman sizlerle paylaşıyor olacağız.%10 indirimli VALORANT VP satın almak için tıklayınız.


Önceki Haber
Yeni Bir Crysis Oyunu Silinen Bir Videoda Açığa Çıktı

Yeni Bir Crysis Oyunu Silinen Bir Videoda Açığa Çıktı

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

2007 senesinde ilk kere tanışma imkanı yakaladığımız ve o yıllarda efsaneleşmiş haline gelen Crysis, geçtiğimiz sene içinde Remaster versiyon ile tekrar karşımıza çıkmıştı. Özellikle de grafikler mevzusunda büyük iyileştirmeler getiren sürüm, dünya genelindeki oyuncular tarafınca da kabul gördü. Oyunla alakalı gelen son bilgilerse, yakın bir gelecekte yeni bir Crysis oyunu ile tanışabileceğimizi gözler önüne seriyor.Geçtiğimiz aylarda ortaya atılan birtakım iddialara bakılırsa Crytek ekibi, aral

Sonraki Haber
League of Legends Yeni Şampiyon Gwen Oynanış ve Fragmanı Yayınlandı

League of Legends Yeni Şampiyon Gwen Oynanış ve Fragmanı Yayınlandı

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Yeni Şampiyon Gwen FragmanıRiot Games 2021 sezonu için çıkarılacak şampiyonlardan ilki Viego olmak üzere sonraki şampiyonlarında Viego ile bağlantılı olacağını açıklamışlardı. Viego'dan sonra çıkacak şampiyonun Terzi temalı yetenek gücüne dayalı Üst Koridor şampiyonu olarak duyurulmuştu.Bununla birlikte bugün yeni bir fragman duyuruldu ve ilk defa görmüş olduk.Fragmandan da anlaşılabileceği gibi Viego eşini kaybettikten sonra ruhlar bölünerek bir oyuncak bebeğin içine girmiş olduğu gözükmektedir

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?