Zula’dan “Zula devri bitti” söylemlerine yanıt

Zula’dan “Zula devri bitti” söylemlerine yanıt

ZulaTurkiye tarafından yapılan açıklamada söylentilere cevap verildi. Detaylı bilgiler aşağıda.

MadByte Games tarafınca geliştirilen MMOFPS türündeki oyun Zula, ile alakalı yapılan “Zula bitti, kapandı” benzer biçimde söylemlere, 14 Mart Pazar gününün öğle saatlerinde toplumsal medya hesapları üstünden paylaşmış olduğu izahat ile yanıt verdi.


Oyunun bittiğine dair meydana getirilen paylaşımların çoğunun yeni açılmış hesaplar tarafınca yapılma bulunduğunun belirtilirken, Zula’nın kısa vakit içinde Türkiye’nin en sevilen MMOFPS oyunu olduğu, ek olarak Türkiye ve dünyada 30 milyon oyuncuya eriştiği söylendi.


Bu tür paylaşımların amaçlarına dair bir fikirlerinin olduğu belirtilen açıklamada “Daha ilkin de bu tür saldırılara maruz kaldık ve birtakım dönemlerde bu tür iddialar belli nedenlerle menfaat biliyoruz.“ lafları ile devam edildi.


Oyunun geleceğinin “Ödül miktarının devamlı arttığı turnuvalarımızla, giderek daha da büyüyen Zula ekibimizle, yeni sezonlarımızla, yeni desenlerimizle, bizler sizin için Zula’yı geliştirerek daha da eğlenceli hale getirmeye devam edeceğiz.“ benzer biçimde anlatıldığı açıklamada bu biçim paylaşımlar yapanlar ile alakalı ise “Yasal yollardan bu troll hesaplarla ilgilenmek bizim işimiz. Zula ailesine güç katmaya ve oyun heyecanını sonuna kadar yaşamaya geçinmek de sizden…” denildi.


Açıklamanın tamamını okumak için buraya tıklayınız.


Önceki Haber
Valorant Yoru Oynanış Rehberi

Valorant Yoru Oynanış Rehberi

2 yıl önce 7 dk okuma süresi

Merhaba Ajanlar! VALORANT’a yeni gelecek Yoru’nun bütün kabiliyetlerini içeren bir oynanış rehberi hazırladık. VALORANT Yeni Ajan Yoru yazımızda sizlere Yoru’nun bütün kabiliyetlerinden bahsedeceğiz. Yoru Yetenekleri:C – Fake At:Yoru‘nun ilk kabiliyeti Yanıltıcı Ayak İzleri. Bu yeteneğin amacı aslen tahmin de edebileceğiniz şeklinde rakiplere düzmece ayak sesleri vererek onları yanıltmak ve bu kabiliyeti attığınız yerde olduğunuzu düşündürmekmiş şeklinde duruyor. Fakat bu kabiliyeti kullanmanın

Sonraki Haber
Yeni Bir Crysis Oyunu Silinen Bir Videoda Açığa Çıktı

Yeni Bir Crysis Oyunu Silinen Bir Videoda Açığa Çıktı

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

2007 senesinde ilk kere tanışma imkanı yakaladığımız ve o yıllarda efsaneleşmiş haline gelen Crysis, geçtiğimiz sene içinde Remaster versiyon ile tekrar karşımıza çıkmıştı. Özellikle de grafikler mevzusunda büyük iyileştirmeler getiren sürüm, dünya genelindeki oyuncular tarafınca da kabul gördü. Oyunla alakalı gelen son bilgilerse, yakın bir gelecekte yeni bir Crysis oyunu ile tanışabileceğimizi gözler önüne seriyor.Geçtiğimiz aylarda ortaya atılan birtakım iddialara bakılırsa Crytek ekibi, aral

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?