Epic Games'in Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Olacak Oyunu Açıklandı

Epic Games'in Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Olacak Oyunu Açıklandı

Verdiği ücretsiz oyunlarla popülerliğini iyiden iyiye artıran Epic Games, önümüzdeki hafta The Fall adlı oyunu ücretsiz yapacak.

Her hafta kısa süreliğine parasız yapmış olduğu oyunlarla geniş bir fanatik kitlesine ulaşan Epic Games, yeni yıla hususi başlatmış olduğu 15 günlük parasız oyun serisini geçtiğimiz günlerde tamamladı. Seri süresince birçok oyun parasız biçimde sunulsa da pek bir çok oyuncuların ilgisini çekmeyi başaramadı. Bu hafta verilen oyun ise genel hatlarıyla oldukca müspet eleştiriler aldı.


Epic Games'te önümüzdeki haftanın parasız oyunu The Fall olacak. Oyun, 18 Mart - 25 Mart 2021 tarihleri içinde parasız kalacak. Bir önceki haftanın oyunu olan Surviving Mars ise 18 Mart'a kadar parasız kalmaya devam edecek.


The Fall nasıl bir oyun?


Marvel filmlerine aşina olanlar, Demir Adam'ın zırhında devamlı kendisine destek olan bir suni zekanın olduğunu bilir. Bu oyunda hepimiz aslen o suni zekanın benzeri bir rol üstleniyoruz. Zırhın arasında bulunan insan ise bilincini yitirmiş durumda. Hayatta kalması için bizim, kendi kodlarımızın izin verdiği seviyede bir yol bulmamız gerekiyor.


2014 senesinde hikayesiyle armağan de alan The Fall, aksiyonu ve bulmacaları bir araya getiren oldukca eğlenceli bir oyun. Bilmediğimiz bir gezegende, pilotumuzu hayatta tutmaya çalıştığımız yapımda karşımıza çözülmesi ihtiyaç duyulan muhtelif bilmeceler çıkıyor.


The Fall sistem gereksinimleri:


Minimum:

  • İşletim Sistemi:Windows XP Sp3 veya daha yeni
  • İşlemci: 2.5 GHz çift çekirdek
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 8600 veya dengi 250 MB RAM'li GPU
  • Depolama: 530 MB kullanılabilir alan

Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: 2.5 GHz çift çekirdek
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 8600 veya dengi 250 MB RAM'li GPU
  • Depolama: 530 MB kullanılabilir alanÖnceki Haber
VALORANT’ın yeni ajanı Astra nasıl ortaya çıktı?

VALORANT’ın yeni ajanı Astra nasıl ortaya çıktı?

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

VALORANT’ın Baş Çizeri ve eski League Of Legends çizerlerinden önde gelen Suke, VALORANT’ın en yeni ajanı olan Astra karakterinin eskiz aşamasından son haline iyi mi geldiğine dair bir makale ve video yayınladı.Tüm ajanların çizimlerinin kapak resmi ile başladığını belirten Suke, karakterlerin hem kendi özünü temsil etmesi icap ettiğini, aynı zamanda VALORANT dünyası içinde bir uyuma haiz olması icap ettiğini söylüyor.Astra’nın Kontrol Uzmanı rolünü gibi imlemek istediklerini anlatım eden Suke,

Sonraki Haber
Mansur Yavaş Pqueen'in Twitch Programına Konuk Olacak

Mansur Yavaş Pqueen'in Twitch Programına Konuk Olacak

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Son yıllarda YouTube ve Twitch benzer biçimde gösterim platformları, aktüel istatistiklere nazaran tv kanallarıyla rekabet edecek hale geldi. Halihazırda bu platformlar üstünden milyonlarca kişiye ulaşan içerik üreticileri bulunuyor. Ancak içerik üreticilerin yanı sıra siyasiler ve meşhur adların de YouTube ve Twitch benzer biçimde platformlara olan ilgisi son dönemlerde bir fazlaca artmaya başladı.Gençlerle iletişime geçmenin en iyi yolunun bu platformlardan geçtiğini düşünenler, şimdiden kendi

En son yorumlar
TRUEGAME
TRUEGAME
epic games The Fall kendi oynasın
Beğen Cevapla
Omer7761
Omer7761
Haha :)
Beğen