MrBeast ve ZHC, Basketbol Arena'yı Tanıttı: Oyun, ABD'de İkinci Sıraya Yükseldi

MrBeast ve ZHC, Basketbol Arena'yı Tanıttı: Oyun, ABD'de İkinci Sıraya Yükseldi

Dünyanın En Büyük YouTube Kanallarından MrBeast ve ZHC, Basketbol Arena'yı Tanıttı: Oyun, ABD'de İkinci Sıraya Yükseldi. Detaylı bilgiler aşağıda.

Masomo’nun iki senelik bir çalışmanın arkasından yayınladığı mobil oyunu Basketbol Arena, ABD’de fırtınalar estirmeye başladı. MrBeast ve ZHC benzer biçimde dünyanın en büyükleri içinde yer edinen 30’u aşkın YouTube kanalında tanıtılan Basketbol Arena, ABD’de en oldukça indirilen ikinci oyun oldu.


Kafa Topu 2’nin global başarısının peşinden Miniclip ile yollarını birleştiren Masomo, Türk mobil oyun sektörünün en büyük ekiplerinden birisini kurmuştu. Ardından iki senelik yoğun bir emek harcama sürecine giren Masomo ekibi, Aralık 2020’de Basketbol Arena’yı bütün dünyada yayınlanmıştı.


İlk haftasında düzenlenen kampanyalarla Türkiye’de 2 milyon oyuncuya ulaşan Basketbol Arena için yurt dışı pazarlarındaki emekler da hızlandı. Geçtiğimiz hafta başlamış olan tanıtım kampanyaları kapsamında, dünyanın en büyük YouTube kanallarında tanıtılan Basketbol Arena, ABD’de süratli bir yükselişe geçti. Kampanya kapsamında, 12 Mart tarihinde sona erecek 50.000 dolar hediyeli oyun içi faaliyet de başladı.


MrBeast, ZHC, Dude Perpect, JustDustin ve Hacksmith videolarında tanıtılan Basketball Arena, ABD’de en çok indirilen ikinci oyun oldu: 

MrBeast ve ZHC, Basketbol Arena'yı Tanıttı: Oyun, ABD'de İkinci Sıraya Yükseldi


8 Mart itibarıyla Masomo’nun emek harcamaları yardımıyla App Store'da en oldukca indirilenler arasına giren oyun, süratli bir biçimde Amerika pazarında ikinci sıraya yükseldi. Ancak bu başarıyı, Türk oyun şirketlerinin öteki yapımları da yakından takip ediyor.


Alictus, Ruby Games, Rollic ve Good Job Games’in yapımları da listenin üst sıralarında yer alıyor. Tüm bu bilgiler Türk mobil oyun sektörünün bu işin merkezi olan Amerika’deki başarını bile gösteriyor.


Hacksmith:


MrBeast:


JustDustin:


ZHC:Önceki Haber
GeForce Now Türkiye Fiyatları Ne Kadar?

GeForce Now Türkiye Fiyatları Ne Kadar?

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Merakla beklenen GeForce Now Türkiye fiyatı belli olduGeçtiğimiz aylarda beta süreci başlayan GeForce Now Türkiye'nin resmi fiyatı belli oldu. Nvidia tarafından geliştirilen bulut oyun oynama teknolojisi girişiminin Türkiye fiyatı oyuncuları üzebilir.GeForce Now Türkiye'de 15 marttan itibaren hizmet vermeye başlayacak ve aşağıdaki fiyatlar geçerli olacak. Oyuncular tarafından beklenen fiyat 50₺ olarak tahmin ediliyordu, açıklanan bu fiyat Türkiye'de yaşayan oyuncuların hayallerini suya düşürmüş

Sonraki Haber
VALORANT’ın Isınma Modu Hakkında Açıklama Yapıldı

VALORANT’ın Isınma Modu Hakkında Açıklama Yapıldı

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

VALORANT oyuncularının upuzun bir süredir istek ettikleri ısınma modu ile alakalı yeni gelişmeler var. Oyuncukların yanı sıra profesyoneller tarafınca da istek edilen ısınma modu ile bilhassa de turnuvalar ve dereceli maçlar öncesinde oyuna daha hazırlıklı adım atmak olası olacak. Geçtiğimiz gün TSM forması giyen ustalaşmış oyuncu James ”hazed” Cobb tarafınca tekrar dillendirilen öğrenci cevap geliştirici ekibin yetkili adı Jared Berbach’tan geldi.Isınma Modu Ne Zaman Gelecek?Maç öncesinde ısınm

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?