VALORANT Yeni Ajan Astra Tanıtım Videosu ve Yetenekleri

VALORANT Yeni Ajan Astra Tanıtım Videosu ve Yetenekleri

Riot Games'in son dönemde en çok ses getiren projesi olan VALORANT'a yeni bir ajan geliyor. İşte yeni ajan Astra tanıtım videosu.

Riot Games'in en çok taktir edildiği konulardan birisi oyunlarını sürekli güncel tutmasıdır. Sürekli olarak oyun güncellenir ve oyuncuların yeni planlar yapması gerekir. Dün yapılan duyuruda 15. ajan Astra'nın VALORANT'a geleceği açıklandı, işte detaylar;


VALORANT yeni ajan Astra tanıtım videosu

Düşük seviye bilgisayarı olan oyuncuların yeni ajan Astra yeteneklerine baktığında bile bilgisayarı donabilir :( Yeni ajanımız Astra aramıza Gana'dan katılıyor. Bir kontrol uzmanı olan Astra rakiplerine zor anlar yaşatmaya geliyor!


Astra'nın yetenekleri arasında sersemletme, sis ve rakibi kendine çekme bulunuyor. Bu yeteneklerin hepsi birleştiğinde Astra kusursuz bir kontrol uzmanı olarak VALORANT'ta görevini yapacak. Oyuna önümüzdeki günlerde eklenmesi bekleniyor (tahminen 2 Mart) ve muhtemelen çıkışının ilk haftasında oyuncuların büyük bir kısmını kanser edecek gibi gözüküyor. Tahminimizce birkaç gün içerisine Astra'ya zayıflatma (NERF) gelir ve VALORANT oyuncuları rahat bir nefes alabilir.

VALORANT Yeni Ajan Astra Tanıtım Videosu ve Yetenekleri


VALORANT Astra yetenekleri

VALORANT yeni ajan Astra'nın sızdırılan yetenekleri;


  • C: YERÇEKİMİ KUYUSU

Bir Yerçekimi Kuyusu oluşturmak için bir Yıldızı etkinleştirin. Bölgedeki oyuncular, patlamadan önce merkeze doğru çekilir ve patladığında savunmasız durum etkisini uygular.


  • Q: NOVA NABIZ

Bir Nova Nabzını patlatmak için bir Yıldızı etkinleştirin. Nova Nabız kısa bir süre şarj olur ve ardından bölgedeki tüm oyuncuları sarsarak saldırır.


  • E: BULUTSU

Bu bir duman yeteneğidir. Bu duman, Omen'in yeteneğine benzerdir.


  • F: DAĞIT

Dağıtmak için Yıldız üzerinde (F) kullanın, bir gecikmeden sonra Yıldızı yeni bir konuma yerleştirmek için geri getirin. Dağılma, geri dönmeden önce Yıldız'ın bulunduğu yerde kısa süreliğine sahte bir Nebula oluşturur.


  • X: ASTRAL FORM / KOZMİK BÖLÜNME

Yıldızları Birincil Ateşle yerleştirebileceğiniz Astral Form'a girmek için etkinleştirin. Yıldızlar daha sonra yeniden etkinleştirilebilir ve onları Nova nabız, Nebula veya yerçekimi kuyusuna dönüştürür. Kozmik Bölünme yüklendiğinde, onu nişan almaya başlamak için Astral Formdaki İkincil Ateşi kullanın, ardından iki konum seçmek için Birincil Ateşi kullanın. Bir Sonsuzluk Kozmik Bölünmesi, seçtiğiniz iki noktayı birbirine bağlar.


%15 İndirimli VALORANT Points VP satın almak için tıkla!


Önceki Haber
Black Desert Online Steam'de Ücretsiz Oldu

Black Desert Online Steam'de Ücretsiz Oldu

5 ay önce 4 dk okuma süresi

Black Desert Online 2014 yılının sonunda piyasaya sürüldü ve MMORPG oyunlarında neredeyse yeni bir çağ açtı. Bir MMORPG oyununa göre grafik kalitesi inanılmaz derecede başarılı. Bir diğer başarılı olduğu nokta ise PVP dediğimiz oyuncuya karşılık oyuncu savaşlarıdır. Klanlar ve bireysel düellolarda karakterlerin ve yeteneklerin çeşitliliği mükemmel bir oyun deneyimi sunuyor. Black Desert Online oynayabilmek için bir kereliğe mahsus ödeme yapmanız gerekiyordu, ta ki aşağıdaki haberi alana kadar!BD

Sonraki Haber
Roblox Halka Arz Edilmeden Önce Daha Yaşlı Oyuncuları Hedeflediğini Duyurdu

Roblox Halka Arz Edilmeden Önce Daha Yaşlı Oyuncuları Hedeflediğini Duyurdu

5 ay önce 6 dk okuma süresi

2004 senesinde David Baszucki ve Erik Cassel tarafınca kurulan şirket, 10 Mart’ta halka arz edilecek. Borsa’da hisselerinin iyi mi kıymet kazanacağı dört gözle beklenen Roblox’un masraf meydana getirmeye daha elverişli bir kesime ihtiyacı var. Firmanın yatırımlarını da bu yönde genişletmek istediği ve devamlı canlı olan bu dünyayı daha da büyütmek istediği belirtiliyor. Bu hedeflemenin altında borsa yatırımcılarına da itimat sağlamak istediklerini belirtmek yanlış olmaz.Baszucki’ye göre; “Birlik

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?