Sony Yeni Oyunlarını State of Play Etkinliğini ile Duyurdu

Sony Yeni Oyunlarını State of Play Etkinliğini ile Duyurdu

Sony, PlayStation için yeni bir "State of Play" etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

State of Play Etkinliği Ne Zaman?

26 Şubat Cuma günü saat 01:00'de başlamış olacak bu etkinlikte minimum 10 oyuna odaklanması beklenen Sony'nin, yeni bir God of War oyunundan bahsedebileceği de düşünülüyor. Ayrıca PS5'e hususi GTA 5 de yeni detaylarıyla karşımıza çıkabilir.


Japonya merkezli teknoloji devi Sony, 26 Şubat Cuma günü bir faaliyet düzenleyeceğini açıkladı. "State of Play" olarak isimlendirilen bu etkinlikte PlayStation 4 ve PlayStation 5 için yeni oyunlardan bahsedecek firmanın minimum 10 oyuna odaklanması beklenirken, bu oyunlardan bazıları yepyeni, bazıları ise Haziran 2020'de düzenlenen etkinlikte yayınlanan oyunların yeni detaylarını içerecek.


Sony tarafınca meydana getirilen açıklamalara gore State of Play etkinliği ortalama 30 dakika sürecek. Şirket, faaliyet kapsamında iş odaklı hiç bir meseleye değinilmeyeceğini, etkinlikte baştan sona kadar oyunlardan bahsedileceğini anlatım ediyor. Geçtiğimiz saatlerde duyurulan ve PlayStation 5 için üretilecek sanal gerçeklik ekipmanlarının bu etkinlikte yer alıp almayacağı da şu an için bilinmezliğini koruyor.

Sony Yeni Oyunlarını State of Play Etkinliğini ile Duyurdu

Sony, yarınki etkinlikte Rockstar Games'in Haziran 2020'de duyurduğu GTA 5'in PlayStation 5 hususi sürümünü ne olursa olsun gösterecektir. Ayrıca haziran ayında piyasaya sürülmesi planlanan Ratchet & Clank: Rift Apart adlı oyun da bu etkinlikte karşımıza çıkacaktır. Öte taraftan Horizon Forbidden West, 2022 yılına ertelendiği duyurulan Gran Turismo 7, Resident Evil: Village, GhostWire: Tokyo ve Deathloop ile yepyeni bir God of War oyununu da bu etkinlikte görebiliriz.


Sektör uzmanları, Sony'nin bu etkinlikte muhtelif indie oyunlara da değineceğini düşünüyorlar. Bu bağlamda haziran ayında da gördüğümüz Solar Ash, Kena: Bridge of Spirits, Jett: The Far Shore ve Stray şeklinde oyunlar da State of Play etkinliğinde karşımıza çıkabilir. Tüm bunlar, düzenlenecek faaliyet esnasında netleşmiş olacak.


State of Play etkinliği, PlayStation'ın Twitch ile YouTube kanalından ortak olarak yayınlanacak. Bu etkinliği, bizim ülkemizde kullandığımız saat dilimine nazaran gece 01:00 itibarıyla izlemeye başlayabilirsiniz.


Önceki Haber
Mortal Kombat Filminden ilk Fragman Yayınlandı

Mortal Kombat Filminden ilk Fragman Yayınlandı

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Mortal Kombat Filmi Ne zaman Gelecek?Oyun dünyasının en popüler serilerinden birisi olan Mortal Kombat, bugüne dek sinemada yalnızca 1995 ve 1997 yıllarında çıkan iki filmiyle seyircilerle buluşmuştu. Bunca sene aradan sonrasında seri, yine seyircileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni Mortal Kombat filmi, 16 Nisan'da HBO Max üstünde yayınlanacak.Filmin yayınlanacağı güne daha da yaklaştıkça film ile alakalı merak ettiklerimiz de artırmaya devam ediyor. Warner Bros., yeni Mortal Kombat filmi için

Sonraki Haber
VALORANT'taki Hata Yetenekleri ve Silahları Devre Dışı Bırakıyor

VALORANT'taki Hata Yetenekleri ve Silahları Devre Dışı Bırakıyor

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Bilinmeyen HataVALORANT‘ı devamlı aktüel ve hatalardan uzak tutmaya çalışan geliştirici ekibin başı bir müddet daha ağrıyacak benzer biçimde görünüyor. Oyunda ortaya çıkan hatalara hızla müdahale etmeye çalışan takım bu kere de aktörleri maç ortasında tamamen savunmasız bırakan bir hata ile karşı karşıya. Bir Reddit kullanıcısının yapmış olduğu paylaşım ile ortaya çıkan hata videoda da görülebileceği suretiyle oyuncuya hiç bir biçimde kabiliyet veya tabanca kullanma imkanı tanımıyor.Yerden Vanda

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?