Yeni Call of Duty Oyunu Kore Savaşı’nı Anlatabilir

Yeni Call of Duty Oyunu Kore Savaşı’nı Anlatabilir

Call of Duty oyunu hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Güvenilir kaynakların ortaya attığı iddialara göre serinin yeni oyunu Call of Duty Korea olarak adlandırılabilir.

Kısa bir müddet ilkin paylaşılan raporla birlikte yeni Call of Duty oyunun Sledgehammer Games tarafından geliştirildiği iddia edilmişti. Activision cephesinden mevzuyla alakalı herhangi bir resmi izahat gelmezken, bugün ise yeni Call of Duty oyunu hakkındaki yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Güvenilir kaynakların ortaya attığı iddialara bakılırsa serinin yeni oyunu Call of Duty Korea olarak adlandırılabilir.


Black Ops Cold War ile birlikte aktörleri 1980’lerdeki Soğuk Savaş dönemine götürmüş olan Activision, bilhassa Soğuk Savaş teması ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmıştı. Bu doğrultudaysa serinin son oyunu piyasaya sürüldüğü ilk günden büyük bir başarıya imza atmıştı.


Yeni Call of Duty Oyunu Kore Savaşı’nı Anlatabilir


Bu başarının peşinden şimdi de Activision aktörleri 1980’lerden 1950’li yıllara götürmeye hazırlanıyor. Daha evvelinde de Call of Duty oyunlarıyla alakalı yaptığı isabetli sızıntılarla tanınan ModernWarzone isminde Twitter kullanıcısının paylaştığı bilgilere göre, bu sene piyasaya sunulacak olan oyunun 1950 – 1953 yılları içinde gerçekleşen Kore Savaşı’nı ele alacağını görmekteyiz.


Şimdilik, bu iddialar ile alakalı herhangi bir resmi izahat yapılmadı. Ancak yayıncı şirketin önümüzdeki dönemde serinin yeni oyunuyla alakalı ilk detayları oyuncularla paylaşması bekleniyor.


Önceki Haber
Epic Games'in Apple'a Açacağı Dava Teklifi Reddedildi

Epic Games'in Apple'a Açacağı Dava Teklifi Reddedildi

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

İngiltere Mahkemesi Davayı ReddettiEpic Games son dönemde elektronik pin ve oyun içi satın alımlar sebebiyle Google ve Apple’la büyük tartışmalar yaşamış, netice olarak Fortnite’ı bütün mobil platformlardan çekme sonucu vermişti.Epic Games, rekabet yasasını ihlal ettiklerini iddia ederek her iki ABD’li şirkete de İngiltere’de dava açmaya karar vermişti. Epic Games, Apple ve Google’ın ABD’li firmalar olması sebebiyle İngiltere’nin davaya bakıp bakamayacağı ise büyük münakaşa mevzusu olmuştu.Yargı

Sonraki Haber
Microsoft Mart Ayında Bethesda Etkinliği Hazırlanıyor

Microsoft Mart Ayında Bethesda Etkinliği Hazırlanıyor

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Microsoft’un Bethesda’yı Satın Alma Sözleşmesi Kapanıyor mu?Tanınmış oyun muhabiri Jeff Grubb, Xbox ve Bethesda’nın Mart ayında büyük bir faaliyet planladığnı söyledi. Microsoft’un bu faaliyet için ciddi bir bütçe ayırdığı da belirtiliyor.ZeniMax ve Bethesda benzer biçimde oyun dünyasının mühim iki markasını bünyesine katan Microsoft'un bu sene büyük emek harcamalar yapması bekleniyor. Elbette işin daha da önemlisi bu birleşmeden en büyük yarar sağlacayaklar Xbox kullanıcıları. Microsoft'un tert

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?