Tekken 7'ye Yeni Bir DLC Karakteri Geliyor

Tekken 7'ye Yeni Bir DLC Karakteri Geliyor

Bandai Namco Tekken 7’nin yeni DLC karakterini duyurdu. Polonya’dan yeni bir karakter Tekken 7 severlerle olacak.

Dünyanın en popüler dövüş oyunları içinde yer alan Tekken 7’nin DLC 18 duyurusu yapılmıştı. Eklenecek karakterin yüzü, özellikleri ve nereden olduğu mevzusunda hikayede boşluklar bulunuyordu.


Bandai Namco resmi Youtube kanalından bugün yayınladığı 35 saniyelik bir videoda karakter hakkında ilk ipucu paylaşıldı. Polonya manzaraları gördüğümüz videoda yeni karakterin geldiği kent de böylece belli oldu.


The King of Iron Fist Turnuvası Polonya’da


2021 ilkbahar başlangıcında çıkması beklenen DLC hakkındaki hemen hemen oldukça azca haber yayınlandı. Özellikle şubat ayı sonuna gelindiği düşünülürse, Bandai Namco’nun artık karakteri ve içinde ne olduğu yayınlamak için oldukça fazla tarihi kalmadı.


DLC; PS4, Xbox Series X ve S, Xbox One ve Steam platformlarında aynı anda yayınlanacak. The King of Iron Fist turnuvasını derhal derhal her Tekken sever büyük merakla bekliyordur. Bu DLC’de Polonya’da geçecek turnuvanın ne derecede sert olacağını hep birlikte göreceğiz.


Bir zamanlar Eddy Gordo seçmenin yasak olduğu, Capoeira dövüş stilini dünyaya tanıtan Tekken’in bugün geldiği noktada ne kadar büyüdüğünü görür görmez oyun severlerin talep eder istemez gözleri doluyor. Tekken 2010 senesinde çıkan film ve 2015 senesinde çıkan 7. oyun yardımıyla popülerliğini arttırmıştı. Mortal Kombat ve Street Fighter şeklinde rakipleriyle birlikte Tekken 7’nin de 2021 senesinde büyük çıkış gerçekleştireceği beklentisi devam ediyor. Siz Tekken 7’nin yeni duyurusu hakkındaki ne düşünüyorsunuz?


Önceki Haber
VALORANT 2.03 Yama Notları Yayınlandı

VALORANT 2.03 Yama Notları Yayınlandı

2 yıl önce 10 dk okuma süresi

Ajan GüncellemeleriReynaMaksimum Sömür Q ve Azlet E yükü azaldı: 4 > 2Reyna'nın son 3 saniye içinde hasar verdiği katledilen düşmanlar, Reyna tarafından öldürülmese bile Ruh Küresi düşürecek.Sömür ve Azlet'in yüklerinin bedeli arttı: 100 > 200YoruE - Çatkapı:Mini haritada hareket eden Çatkapı'nın küresinin düşmanlar tarafından görülebileceği menzil artık haritada belirtiliyor.Düşmanların Çatkapı'nın ışınlanma sesini duyabileceği menzil artık mini haritada görünüyor.x - Boyutlararası Geçiş:Geçiş

Sonraki Haber
Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Rekoru Kıran Valheim

Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Rekoru Kıran Valheim

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Oyunu Tasarlayan 5 Kişilik Ekipten Görülmemiş ŞaheserGeçtiğimiz hafta sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Valheim adlı bir ölüm kalım oyunundan bahsetmiştik. Oyun, hemen hemen oldukça yeni bulunmasına karşın dünyanın en popüler oyunlarını geride bırakmış ve eş zamanlı oyuncu sayısında 350 bin bandını aşmıştı. Birkaç gün ilkin ise bu oyunun satış rakamının 3 milyon seviyesini aştığı ortaya çıkmıştı. Gelen son haberler, Valheim'ın yeni bir üstün dereceli kırdığını gözler önüne seriyor.Valheim,

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?