BBL ESPORTS ve Galakticos Gerginliği

BBL ESPORTS ve Galakticos Gerginliği

Dün gerçekleşen karşılaşma sonrası Galakticos Twitch hesabından yapılan yorum BBL E-spor yönetimini kızdırdı, işte detaylar.

BBL E-spor ekibinin 13 Şubat tarihindeki Galakticos karşılaşması 2-0 BBL galibiyetiyle sonuçlanmıştı. Henüz maçı konuşurken Twitch.tv de gerçekleşen bir yayın esnasında Galakticos sosyal medya ekibinden bir kişinin yaptığı yorum gündeme bomba gibi oturdu.


Galakticos Twitch.tv hesabından yapılan yorum

"3 Tane yayıncının kurduğu takım olmasa 10 taneden fazla taraftarı olmayacak olan takıma belgesel çekilip hype yaratılınca biz sinirleniyoruz"


Bu yorumun üzerine BBL E-spor yöneticisi Okan İlker Demirel Twitter hesabından cevap verdi.


BBL ESPORTS ve Galakticos Gerginliği


Okan Demirel'in attığı bu twitten sonra Galakticos Twitter hesabından bir açıklama daha geldi.Galakticos Yolları ayırdı!

Bilal Dengiz yaptığı açıklamayı alıntılayarak yapılan açıklamada yorumu yapan kişinin ekipten ayrıldığı bildirildi. Galakticos yönetimi bu olay sonrasında BBL ekibi ve taraftarlarından özür diledi.


BBL ESPORTS ve Galakticos Gerginliği


Önceki Haber
VALORANT Delipop Koleksiyonu Kaç VP?

VALORANT Delipop Koleksiyonu Kaç VP?

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

Delipop koleksiyonu her şey dahil toplamda 8700 VP karşılığında satılıyor. Bu güzide koleksiyonun en dikkat çeken özelliği pembenin tonlarını mükemmel kullanması. Aşağıdaki listede koleksiyonun içeriği ve tekil satış fiyatı da yer almakta.Tekli olarak satın almak isterseniz aşağıdaki fiyatlar geçerlidirPaketi satın almak zorunda değilsiniz, Riot Games size bu kaplamaları tekil olarak da satın alma fırsatı sunuyor.VALORANT POİNTS VP satın almak için en güvenilir ve popüler site olan itemsatış.com

Sonraki Haber
PUBG ve GTA 5'ten Daha Fazla Oynanan Oyun: Valheim

PUBG ve GTA 5'ten Daha Fazla Oynanan Oyun: Valheim

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

Valheim Nasıl Bu Kadar Oynanıldı?Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam, her gün onlarca yeni oyuna ev sahipliği yapıyor. Bu oyunların büyük bir çoğunluğu ses getiremiyor olsa da birtakım oyunlar, rakiplerinin arasından sıyrılıp çıkmayı başarıyor. Bu haberimizde sizlere, 2 Şubat'ta yayınlanmış bulunmasına karşın dünyanın en popüler oyunlarını geride bırakan yeni bir yapımdan bahsedeceğiz. Bu oyun, Valheim olarak isimlendiriliyor.Coffee Stain Publishing isminde bir firma tarafınca gös

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?