GTA 6'nın Yakında Duyurulacağı İddiaları Gerçek mi?

GTA 6'nın Yakında Duyurulacağı İddiaları Gerçek mi?

Oyunseverlerin büyük merakla beklediği Grand Theft Auto 6'nın Super Bowl maçında duyurulacağı iddia edilmişti. Ne yazık ki bu ihtimal fazlaca düşük gözüküyor.

Super Bowl'da Açıklanabilir mi?

Son yıllarda oyunseverlerin en oldukça merak ettiği, en oldukça beklediği yapımlar içinde başı çeken isim şüphesiz Grand Theft Auto 6. 2013 senesinde çıkan GTA 5 hâlâ oldukça popüler olsa da, oyunseverler hikayenin bir sonraki aşamasını merak ediyor.

Serinin hayranları, yeni oyunun bu senenin NFL Super Bowl mücadelesinde açıklanmasını bekliyor. Bu söylenti 2020 senesinde da çıkmış sadece oyunseverler hayal kırıklığına uğramıştı. Bu yıl de


Geçen sene çıkan söylentiler, finalin Miami'de yapılacak olması, afişlerde Vice City kapağında kullanılana benzeyen bir makale fontu tercih edilmesi, The Weekend'in sahneye çıkacak olması benzer biçimde nedenlere dayanıyordu.

Bu sene ise NFL Super Bowl, Florida'da Tampa'da yapılacak. Haliyle bundan önceki söylentide olduğu benzer biçimde etkinliğin yapılacağı yer ile oyunu bağdaştırmak zor. Yine de çıkan söylentilerin yoğunluğu, oyunun ne kadar büyük ilgiyle takip edildiğini gösteriyor.

GTA 6'nın Yakında Duyurulacağı İddiaları Gerçek mi?

GTA 6'nın bir süredir geliştirme aşamasında bulunduğunu biliyoruz. Yine de oyunu kısa sürede göreceğimize dair herhangi bir haber yok. Üstelik Rockstar'ın da yeni firma politikası gereği personelleri fazla mesaiye yönlendirmeyeceği biliniyor.


Gelen haberlerde öne çıkan bir başka nokta ise yapımın bölümler halinde çıkacağı şeklindeydi. Oyun ilk çıktığında belli içeriklere haiz olacak ve ondan sonra da üzerine yeni geliştirilen bölümler eklenecek. Rockstar'ın bu şekilde bir karar vermesi halinde ilk içerik miktarı merak konusu.

Yine de yapımın geliştirme sürecinde hemen hemen önünde uzun bir yol var. Benzer bir süreçten geçen The Elder Scorlls 6'nın daha birkaç yıla ihtiyacı olduğu için yola çıkarsak, GTA 6'yı da ne kadar beklememiz icap ettiğini anlayabiliriz. Kaldı ki GTA Online şu anda fazlaca başarıya ulaşmış giderken Rockstar'ın hiç de çabuk etmesi gerekmiyor.


Önceki Haber
LoL 2021 Rework Oylaması Sonuçlandı, Udyr Kazandı!

LoL 2021 Rework Oylaması Sonuçlandı, Udyr Kazandı!

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Tüm sunucularda kazanan Udyr oldu.2009 Yılından beri League of Legends evreninde bulunan şampiyon Udyr bu sene güncellenecek. Riot Games'in yaptığı oylama sonucunda tüm sunucularda ezici üstlük yakalayan Udyr, 2021 yılı içerisinde bambaşka bir hal alacak!Udyr tüm dünya üzerinde kullanılan oyların %37.2 gibi büyük bir kısmını aldı. Sırasıyla Shyvana, Skarner, Nocturne ve Quinn arkasında bulunuyor. Kostüm oylamasını ise suç şehri kabusu serisi kazanmış bulunmakta.Geniş yetenek setine sahip olmasın

Sonraki Haber
Rocket League Super Bowl Etkinliği 3 Şubat'ta Geliyor

Rocket League Super Bowl Etkinliği 3 Şubat'ta Geliyor

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

 Bowl Etkinliği Ne zaman?Hoplayıp zıplayan otomobillerle futbol oynadığımız ve oldukça sayıda hayranı bulunan oyun Rocket League, NFL finali olan Super Bowl için hususi bir faaliyet düzenliyor. Bu faaliyet için oyuna bir de yeni mod eklenecek.3 Şubat'ta başlamış olacağı açıklanan etkinlikte Rocket League, bizim bildiğimiz anlamda futboldan birazcık daha uzaklaşacak ve bu kez Amerikan futbolu temasıyla karşımızda olacak. Temaya müsait olarak kozmetik içerikler de sağlanacak.Gridiron ModuEtkinlik

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?