Sony PlayStation Plus’ın Şubat Ayı Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

Sony PlayStation Plus’ın Şubat Ayı Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

Sony, PlayStation Plus abonelerinin şubat ayında ücretsiz bir şekilde erişebilecekleri oyunları açıkladı. Yapılan açıklamalarda, bu ay da üç oyunun ücretsiz bir şekilde sunulacağı anlatım edildi. Bu oyunlar ise Destruction AllStars, Control: Ultimate Edition ve Concrete Genie detaylar açıklama kısmında.

İşte Ücretsiz Oyunlar

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, PlayStation sahiplerinin daha çok oyuna ulaşmasını elde eden PlayStation Plus isminde ücretli bir abonelik sistemine sahip. Şirket her ay, bu sisteme abone olan oyunculara birtakım oyunları, herhangi bir karşılık ödemeden oynamalarına olanak tanıyor. Şirket şimdi, PlayStation Plus sahiplerinin şubat ayında ücretsiz bir şekilde oynayacakları oyunları açıkladı. Ne yazık ki bu ay da ultra popüler bir oyun verilmeyecek.

Sony tarafınca meydana getirilen açıklamalara göre firma bu ay, 3 oyunu ücretsiz bir şekilde verecek. Bu oyunlar; Destruction AllStars (PS5), Control: Ultimate Edition (PS5 ve PS4) ve Concrete Genie (PS4). Aslına bakacak olursak bu oyunlar, pek popüler olmasalar da PlayStation sahiplerine eğlenecekleri bir tecrübe sunacaklar. Peki bu oyunlar oyunculara neler vadediyor


Control: Ultimate Edition

Sony PlayStation Plus’ın Şubat Ayı Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı


Control: Ultimate Edition, aslına bakarsak pek oldukça oyuncu tarafınca malum bir yapım. Tek oyunculu bir oyun olarak duyurulan Control: Ultimate Edition, üçüncü kişi tarzıyla dikkat çekiyor. Oyunda yapmanız ihtiyaç duyulan şeyse Control Federal Bürosunu yakalayan zararı dokunan bir varlığı yok etmek. Bu oyunun, öteki iki oyundan daha etkisi altına alan bulunduğunu söylemek gerek.


Destruction AllStars

Sony PlayStation Plus’ın Şubat Ayı Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı


PlayStation 5 sahipleri için geliştirilen Destruction AllStars, aslen 2 Şubat'ta piyasaya sürülecek. Oyunculara bir jest yapmak isteyen Sony, oyunun lansmanını ücretsiz bir şekilde başlatmak istemiş benzer biçimde görünüyor. Genel mevzusu otomobilleri çarpıştırma üstüne olan bu oyunda, tasarladığınız arabalarla öteki oyuncuların karşısına çıkıp, en sona kalmaya çalışacaksınız.


Concrete Genie

Sony PlayStation Plus’ın Şubat Ayı Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı


Aksiyon serüven türünde bir oyun olarak karşımıza çıkan Concrete Genie, Ash adlı bir çocuğun öyküsünü mevzu alıyor. Denska adlı bir kasabada geçen oyunda, Ash'in hayal enerjisini kullanıp, kasabanın sokaklarına boyamalar yapacaksınız. Ancak bu çok da rahat değil bundan dolayı terk edilmiş kasabada yaşayan birtakım belalı tipler de mevcut.


Bu üç oyun PlayStation Plus abonelerine şubat ayı boyunca ücretsiz olarak sunulacak.


Önceki Haber
İyon enerji kılıcı, İyon operatör, Sarmal hançer kaç VP?

İyon enerji kılıcı, İyon operatör, Sarmal hançer kaç VP?

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

VALORANT oyun içi mağazasından alışveriş yapabilmek için VALORANT POİNTS sahibi olmalısınız. İtemsatış.com VP EPİN kodlarını %18 indirimli şekilde sizlere ulaştırıyor. Hemen bu linke tıklayın ve indirimli VP satın almanın tadını çıkarın.İyon Operatör kaç VP?İyon Operatör mağazada 1775 VP karşılığında satılmaktadır.İyon Enerji kılıcı kaç VP?İyon Enerji Kılıcı oyun içi mağazadan 3550 VP karşılığında satın alınabilir.Sarmal Hançer kaç VPSarmal Hançer 3550 VP ile oyun içi mağazadan satın alınabilir.

Sonraki Haber
Fatih Kılıç, Delipop Hançer, Ego Bıçak Kaç VP?

Fatih Kılıç, Delipop Hançer, Ego Bıçak Kaç VP?

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

VALORANT Points VP nedir?VALORANT oyun içi mağazasından silah kaplaması, Battle Pass gibi ürünleri satın almanıza yarayan sanal birimine VP denir. Gerçek para karşılığında hesabınıza VALORANT Points yükleyebilirsiniz. En uygun ve indirimli VALORANT Points VP satın almak için şu anda doğru adrestesiniz. İtemsatış.com sitesinde VP'ler %18 indirimli şekilde sizlere sunulmaktadır. Aşağıdaki linke tıklayarak VP satın alabileceğiniz kategoriye erişebilirsiniz.Hemen tıkla ve %18 indirimli orijinal VP k

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?