İslam Rammus53 Ekşioğlu kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Twitch kanalı

İslam Rammus53 Ekşioğlu kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Twitch kanalı

Twitch.tv yayıncısı İslam Ekşioğlu kimdir? kaç yaşında, nereli, sosyal medya hesapları, ilişki durumu ve hayat hikayesinin kısa özetini sizler için yayınlıyoruz.

İslam Rammus53 Ekşioğlu Kimdir?

11 Mart 1995'te İstanbul'da dünyaya gelen İslam "Rammus53" Ekşioğlu aslen Rizelidir. Twitch.tv de fenomen olan yayıncının en çok rehavet gören özelliği ise komik bir şivesi olsmasıdır, kendisi yayınlarında izleyenlerini güldürmeyi fazlasıyla başarmaktadır.


Kendisi liseyi bitirdikten sonra hemen iş hayatına atılmış ve çeşitli işlerde çalışmıştır. Fakat daha farklı şeyler yapmak isteyen İslam Ekşioğlu, ‘Twitch’ adlı canlı yayın platformunu keşfetmiştir. 2015 Yılından beri canlı oyun yayını yaparak, yayın hayatını sürdürmektedir.


İslam "Rammus53" Ekşioğlu Kendini Twitch'te Nasıl Tanıtıyor?

Merhabalar , Ben İslam Ekşi 24 yasındayım . İstanbul’da Yaşıyorum. 3 seneden beri yayıncılık sektörüyle uğraşıyorum. S4’ten beri League of legends oynamaktayım. Rammus S5-S6 World 1.liğim var. Genelde Eğlenceli ve Komik yapımla İzleyicilerimi ve Dostlarımı Güldürmeye Çalışan biriyim. Yayınlarımda Lol Pubg ve Hafta Sonlarımızın Vazgeçilmezi olan Korku Oyunları Oynuyorum . Yayıncılıktaki Hedefim Öncelikle siz izleyicilerimin eğlenceli ve komik dakikalar geçirmesini sağlamaktır. Şimdiden İzlediğiniz için Teşekkür Ederim Uşaklar.


İslam Rammus53 Ekşioğlu kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Twitch kanalı


İslam Rammus53 Ekşioğlu Sosyal Medya Hesapları


İtemSatış - Türkiye'nin en büyük oyuncu pazar yeri ve EPİN satış platformunda dilerseniz oyun hesabı alış - satışı yapın, dilerseniz en uygun fiyatlardan Valorant Points, Riot Points veya Steam Cüzdan Kodu gibi ürünlere erişin. Hemen ücretsiz bir şekilde üye olarak tüm avantajlardan faydalanın.


Önceki Haber
Valorant Judge Shotgun Rehberi

Valorant Judge Shotgun Rehberi

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Judge Özellikleri Nelerdir?Judge, 1600 krediyle Valorant'ta en pahalı av tüfeğidir. Diğer pompalı tüfekler gibi yüksek düşüşle 12 mermi atar. 10 veya daha az metrede, bir zırhlı ajanı vurmak için 9 mermi gerekirken, 12 mermi vücuda vurursa 10-15 metrede gerekir. Kafaya isabet eden herhangi bir mermi iki kat hasar verir.Özellikleri;Tipi: ShotgunFiyatı: 1600 KrediŞarjör: 7Duvar Delme: OrtaAtış Modu: Tam OtomatikHasar: Gövde-17 Kafa-34 Bacak-14Skinleri;Judge DOT EXE - (VP İle satın alınamaz)Judge P

Sonraki Haber
Xbox Game Pass 18 Milyon Abone Sayısına Ulaştı

Xbox Game Pass 18 Milyon Abone Sayısına Ulaştı

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Büyük bir Yükseliş YaşandıMicrosoft, hem Xbox konsol aktörleri bununla birlikte PC kullanıcılarının kullanabileceği devasa bir hizmet başlatmıştı. Bu hizmet, günümüzde birçok oyuncunun kullandığı Xbox Game Pass'ti. Hizmete abone olan oyuncular, Microsoft'un kendilerine sunmuş olduğu yüzlerce oyunu her ay bir miktar ücret ödeyerek oynayabiliyorlardı.Microsoft'un Xbox Game Pass hizmeti, son açıklanan rakamlara bakılırsa fazlasıyla başarı göstermiş bir biçimde oyun dünyasında yer almaya devam ediyo

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?