Türk Şirketin Fırtınalar Estiren Mobil Oyunu Recontact London PC’ye Geliyor

Türk Şirketin Fırtınalar Estiren Mobil Oyunu Recontact London PC’ye Geliyor

Daha ilkin gösterilen iki oyunuyla ödüller toplamayı başaran Recontact serisinin son oyunu Recontact: London, Steam oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor. Sinematografik oyun, başrolünde internasyonal bir yıldızı ağırlıyordu detaylar açıklama kısmında.

Steam Sayfası Açıldı

Özellikle son yıllarda oyun dünyası, sinematografik oyunların popülerlik kazanmasına tanık oldu. Türk oyun firma Recontact Games'se 2017 senesinde yayınladığı "Recontact Istanbul: Eyes of Sky" ile dünya genelinde ses getirmeyi başarmıştı. Sinematografik oyunların mobil platformlardaki ilk örneği olan oyun, dünya genelinde mühim ödüller toplamıştı.

İlk olarak "Recontact: Istanbul" oyunuyla 2015 senesinde oyunculara hitap etmeye süregelen Recontact Games, yine ses getirecek bir projeye imza attı. Birkaç ay ilkin mobil platformlar için gösterilen ve ondan sonra kaldırılan Recontact: London, yine mağazalardaki yerini alacak. Üstelik firmanın yeni oyunu, yalnızca mobil platformlar için değil, Steam üstünden PC kullanıcıları için de yayınlanacak.


Serinin üçüncü oyunu olan Recontact: London, başrol koltuğunda Game of Thrones'ta Whitewalker'a canını veren ve daha ilkin Doctor Who, Clash of Titans benzer biçimde projelerde yer edinen meşhur İngiliz erkek oyuncu Ross Mullan'a yer veriyor. Ross Mullan'ın da yer almış olduğu oyun fragmanını yukarıdan izleyebilirsiniz.

Video oyunlarını ve film deneyimini daha ilkin oldukça başarıya ulaşmış bir biçimde birleştirmeyi başaran Recontact Games, fragmanda gördüğümüz kadarıyla tekrar başarıya ulaşmış ve ödüllere aday olacak bir proje ortaya koyacak benzer biçimde duruyor. Oyundaki gayemiz bir polis olarak Londra'da emniyet kamerasına yakalanan hayaletlerin sırlarını halletmek olacak.

Türk Şirketin Fırtınalar Estiren Mobil Oyunu Recontact London PC’ye Geliyor

Recontact Games, yeni projesi için büyük de bir emek harcadı. Şirketin yeni bir tecrübe sunmayı hedeflediği oyununda yer alacak görüntüler Londra'da çekildi. Çekimler esnasında 8 milyon sanat eserinin sergilendiği British Museum ziyarete kapatıldı; 1688 senesinde inşa edilen Queen Anne mülkü de George Marson karakterinin evine dönüştürüldü. Ekip, Londra sokaklarında 100 saat video ve 40 binden fazla resim arşivledi. Oyunun müziğiyse Moskova Senfoni Orkestrası tarafınca seslendirildi.


Bizim de merakla beklediğimiz Recontact: London'ın dünya genelinde önceki oyunlar benzer biçimde ses getireceği mevzusunda hiç bir şüphemiz yok. Bu senenin ilk çeyreğinde hem Steam'de aynı zamanda mobilde yayınlanacağı belirtilen oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve oyunu dilek listenize ekleyebilirsiniz. Böylece oyun çıktığında yada fiyatında tenzilat yapıldığında Steam'den bildirim alabilirsiniz.


Önceki Haber
Werewolf: The Apocalypse - Earthblood sistem gereksinimleri açıklandı

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood sistem gereksinimleri açıklandı

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood sistem gereksinimleri açıklanmış olduğu benzer biçimde oyuna ilişkin yeni bir oynanış videosu da yayınlandı. Cyanide Studios tarafınca geliştirilen Werewolf: The Apocalypse - Earthblood'un 4 Şubat 2021 tarihinde çıkacağı daha önce yapılan bir duyuru ile açıklanmıştı. Oyun Epic Games Store üstünden PC platformuna çıkmasının yanı sıra PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 ve Xbox One benzer biçimde platformlara da çıkacak.Werewolf: The Apocalypse - Ear

Sonraki Haber
Unreal Engine 4 ile Geliştirilen Bless Mobile, Android ve iOS İçin Yayınlandı

Unreal Engine 4 ile Geliştirilen Bless Mobile, Android ve iOS İçin Yayınlandı

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Akıllı telefonlar ve konsollar için geliştirdiği oyunlarla malum Joycity, en yeni mobil oyunu Bless Mobile'ı iOS ve Android kullanıcılarının beğenisine sundu. Bir süredir oyuncular tarafınca takdir edilen bir ön kayıt dönemi geçiren Bless Mobile, artık bütün mobil oyunseverler tarafınca deneyimlenebiliyor. MMORPG türündeki oyun, benzerlerine diş geçirmeyi başaracak şeklinde duruyor.Geliştirici takım tarafınca meydana getirilen açıklamalara nazaran Bless Mobile, Unreal Engine 4 motorunu kullanıyo

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?