Son Derece Nadir Bir CS:GO Silah Kaplaması 150 Bin Dolara Satıldı

Son Derece Nadir Bir CS:GO Silah Kaplaması 150 Bin Dolara Satıldı

Oyun içi ticaretin boyutları artmaya devam diyor. Geçtiğimiz günlerde son aşama ender bir CS:GO tabanca kaplaması, 150 bin dolar benzer biçimde anormal bir fiyata satıldı detaylar açıklama kısmında.

150.000 dolar değerindeki CS:GO silah kaplaması: AK-47 Case Harderdened ST MW 661

Silah kaplaması (skin) ticareti, 2013 yılındaki Arms Deal güncellemesinden bu yana CS:GO'nun en mühim parçalarından biri haline gelmiş durumda ve oyuncular tabanca kaplaması ticaretini artık yalnızca ellerindeki kaplamaları yenileriyle değişiklik yapmak için değil, son aşama ender olan kaplamalar yardımıyla gelir elde etmek için de kullanıyor.


ROFL isimli Twitter kullanıcısı, 14 Ocak’ta paylaştığı bir tweette “Bir arkadaşıma koleksiyonunu satmasına yardım ediyorum” ifadeleriyle bir öbek çok ender CS:GO kaplamasının satışa çıkarıldığını duyurmuştu. ROFL, laf mevzusu tweette bütün koleksiyon için 300.000 doların altında bir teklifin kabul edilmeyeceğini söylemişti.


ROFL’ın laf mevzusu hedefine ulaşıp ulaşamadığını bilmiyoruz sadece ROFL’ın paylaştığı yeni bir tweete gore satışa çıkarılan koleksiyondaki ürünlerden önde gelen AK-47 kaplaması Case Harderdened ST MW 661, 150 bin dolar şeklinde astronomik bir tutara satılarak CS:GO tarihinin en pahalı tabanca kaplaması oldu.

Peki Case Harderdened ST MW 661 AK-47 kaplaması niçin bu kadar değerli? Her şeyden önce, laf mevzusu kaplama, oyuna gelen ilk tabanca kasasının arasında bulunuyordu ve Arms Deal Koleksiyonu’nun da bir parçası konumunda. Ayrıca “Az Aşınmış” yapıdaki silahın üstünde bir StatTrak™ Technology. Bearing 4 ‘Titan | Katowice 2014 çıkartması da bulunuyor.


Aslına bakacak olursak daha ilkin 100 bin dolar şeklinde akıl almaz fiyatlara alıcı bulmuş karambit modelleri de görmüştük. Bu nedenle “bir gün” bu fiyatlara satılacak tabanca kaplamalarının da olacağını kestirmek zor değildi. Yine de silahın işlevselliğine hiç bir şey katmayan bir kaplamaya bu denli yüksek bir ücret ödenmesi her seferinde şaşırtmaya devam ediyor. Bu arada, Case Harderdened ST MW 661 AK-47 tabanca kaplamasına kadar dünyanın en pahalı 30 CO:GO eşyasını sıraladığımız listemize buradan ulaşabilirsiniz.


CS:GO Hesap alım-satım için Buraya tıklayınız.

Uygun fiyatlara Steam Cüzdan kodu için Buraya tıklayınız.


Önceki Haber
Outriders Bilgisayar Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Outriders Bilgisayar Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Outriders Nedir ve Sistem Gereksinimleri?OutridersPolonya stüdyosu People Can Fly tarafından geliştirilen co-op ve üçüncü bakış açısı nişan oyunu Outriders, oyunu en fazla iki kişi ile oynanacak şekilde tasarlanmış rol yapma oyunu öğeleri taşıyan ve üçüncü bakış açısı ile çeşitlenmiş harita ve geniş hikaye ile öne çıkıyor.People Can Fly tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanmaya hazırlanan bilim kurgu türündeki Outriders'ın sistem gereksinimleri açıklandı. Oyunun bilgisayar s

Sonraki Haber
Battlefield 6’dan yeni bilgiler sızdırıldı

Battlefield 6’dan yeni bilgiler sızdırıldı

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Battlefield 6 eski oyundan ilham alacakBu senenin nihayetinde yeni Battlefield oyununa sahip olacağız. Birçok oyuncunun dört gözle beklediği yapım, söylentilere nazaran günümüzün cenk atmosferine geri dönecek. Call of Duty ve Battlefield ile alakalı güvenilen bir kaynak olarak düşünülen Tom Handerson’a nazaran Battlefield 6, Battlefield 3’ten büyük seviyede esin alacak. Ayrıca, oyun sadece ‘Battlefield’ olarak adlandırılacak ve PS4 ve Xbox One için de gelecek.Henderson, PS4 ve Xbox One sürümünün

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?