Epic Games, 280₺ Değerinde Oyunu Bedava Vericek

Epic Games, 280₺ Değerinde Oyunu Bedava Vericek

Verdiği bedava oyunlarla popülerliğini iyiden iyiye artıran Epic Games, bu hafta Steam fiyatı 280 TL olan Star Wars Battlefront II'yi bedava yapacak. 14 Ocak Perşembe günü bedava olacak oyun, yedi gün süresince bedava kalacak. 

Her hafta kısa süreliğine bedava yapmış olduğu oyunlarla geniş bir fanatik kitlesine ulaşan Epic Games, yeni yıla hususi başlatmış olduğu 15 günlük bedava oyun serisini geçtiğimiz günlerde tamamladı. Seri süresince birçok oyun bedava halde sunulsa da pek bir çok oyuncuların ilgisini çekmeyi başaramadı. Ancak bakıyorum da Epic, bu hafta vereceği bedava oyunla takipçilerin gönlünü kazanacak.


Epic Games'te önümüzdeki haftanın bedava oyunu, Steam'de 280 TL'den satışa sunulan Star Wars Battlefront II: Celebration Edition olacak. Oyun, 14 Ocak – 21 Ocak 2021 tarihleri içinde bedava kalacak. Geçtiğimiz haftanın oyunu olan Crying Suns ise 14 Ocak'a kadar bedava kalmaya devam edecek.


Epic Games, 280₺ Değerinde Oyunu Bedava Vericek


Sistem Gereksinimleri;

Minimum:

 • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7 SP1/Windows 8.1/Windows 10
 • İşlemci: AMD FX 6350 / Intel Core i5 6600K
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7850 2 GB / NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 60 GB

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10 veya daha yenisi
 • İşlemci: AMD FX 8350 Wraith / Intel Core i7 6700 veya eşdeğeri
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 4 GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 60 GB


Star Wars Battlefront II Oynanış Videosu;Önceki Haber
CS:GO %0 Komisyon Kampanyası!

CS:GO %0 Komisyon Kampanyası!

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Ocak ve Şubat ayı boyunca CS:GO Skin ve Hesap Satışlarında %0 Komisyon!Yine İtemsatış, Yine kampanya! Her zaman siz değerli üyelerimizin kârlı olmasını sağlayacak fırsatlarla hizmetinizde olacağız.2021 Ocak ve Şubat ayı boyunca CS:GO Skin Ve Hesap Satışı kategorisinde yaptığın satışlardan hiç komisyon alınmayacaktır. Hemen üye olun ve %0 komisyon kampanyası ile birlikte CS:GO Skin veya Hesap satışı yapın.Nasıl İlan OluştururumBu link üzerinden ilan oluşturma sayfasına gidebilirsiniz, bu link üze

Sonraki Haber
Valorant ve Destiny2’nin yapımcıları hileye karşı birlik oluyor.

Valorant ve Destiny2’nin yapımcıları hileye karşı birlik oluyor.

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Hile yapımcısı GatorCheats karşında ortak hareket edilecek İki firma, 8 Ocak’ta hile yazılımlarını üretip satışını icra eden sitenin stüdyolarına milyonlarca dolar zarar vermesinin yanında itibarlarının da zarar gördüğünü iddia ederek dava yoluna gitti. Polygon tarafınca elde edilmiş bilgilere bakılırsa davacı şirketler, hilelerin Valorant ve Destiny 2‘nin oynaması parasız para kazanma modelini baltaladığını anlatım etti.Firma avukatlarının yapmış olduğu açıklamalarda, “Oyuncu deneyiminin dirims

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?