CS:GO %0 Komisyon Kampanyası!

CS:GO %0 Komisyon Kampanyası!

Ocak ve Şubat ayı boyunca CS:GO Skin ve Hesap Satışlarında %0 Komisyon!

Yine İtemsatış, Yine kampanya! Her zaman siz değerli üyelerimizin kârlı olmasını sağlayacak fırsatlarla hizmetinizde olacağız.


2021 Ocak ve Şubat ayı boyunca CS:GO Skin Ve Hesap Satışı kategorisinde yaptığın satışlardan hiç komisyon alınmayacaktır. Hemen üye olun ve %0 komisyon kampanyası ile birlikte CS:GO Skin veya Hesap satışı yapın.


Nasıl İlan Oluştururum

Bu link üzerinden ilan oluşturma sayfasına gidebilirsiniz, bu link üzerinden ise nasıl ilan oluşturabileceğinizi videolu & resimli şekilde öğrenebilirsiniz.


CS: GO Skin Satışı

Counter Strike Global Offensive çıkış yaptığı yıldan bu yana Steam üzerinde en çok oynanan oyunlardan birisi. Bu oyunda bulunan silahlar ve bu silahların kozmetik görünüşlerine (kostümlerine) Skin denmektedir. Steam pazarında Skin satışlarından çok büyük gelirler elde edilebilmektedir. Sizde İtemsatış'da CS:GO Skin Satışı yaparak oyun içindeki kostümlerinizi gerçek paraya çevirebilirsiniz. Üstelik Ocak ve Şubat ayı boyunca ilan satışlarınızdan hiç komisyon alınmaz!


CS:GO Hesap Satışı

CS:GO Hesap satışlarınızı güvenli bir ticaret ortamında gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. İtemsatış güvencesi ve tecrübesi ile sizde sanal ortamda güvenli şekilde hesap alışverişi yapabilirsiniz.


Paramı Nasıl Nakit Olarak Talep Ederim?

CS:GO Skin Satışı veya CS:GO Hesap satışı yaptıktan sonra kazandığınız ücret bakiyenize gelmektedir. Kendi adınıza kayıtlı banka, İninal veya Papara hesabınızı sisteme kaydedip, bu kartlara çekim yapabilirsiniz. Bu link üzerinden para çekim talebi oluşturma sayfasına gidebilirsiniz.


İtemsatış güvencesiyle Steam Cüzdan Kodu EPİN satın almak için tıklayın.


Dikkat! CS:GO kategorisinde başka bir oyuna ait hesap veya oyun içi ürün satışı yapan kişilerden komisyon alınacaktır ve hesabı kapatılacaktır.


Önceki Haber
Warframe Ustalık Seviyesi Kasma

Warframe Ustalık Seviyesi Kasma

7 ay önce 6 dk okuma süresi

Ustalık Seviyesi Nedir?Ustalık Sıralaması , bir oyuncunun Warframe'leri , Silahları , Yoldaşları ve Archwings'i Affinity ile sıralayarak ve ayrıca Yıldız üzerindeki Kavşakları ve düğümleri başarıyla tamamlayarak kazandığı puanlarla oyunun toplam içeriğinin ne kadarını deneyimlediğini izleme yöntemidir.Oyuncular, imleci arayüzün sol üst köşesindeki Avatarlarının üzerine getirerek kendi Ustalık İlerlemelerini ve Sıralamalarını görebilirler. Oyuncunun ve diğer manga üyelerinin profilleri ve Ustalık

Sonraki Haber
Epic Games, 280₺ Değerinde Oyunu Bedava Vericek

Epic Games, 280₺ Değerinde Oyunu Bedava Vericek

7 ay önce 4 dk okuma süresi

Her hafta kısa süreliğine bedava yapmış olduğu oyunlarla geniş bir fanatik kitlesine ulaşan Epic Games, yeni yıla hususi başlatmış olduğu 15 günlük bedava oyun serisini geçtiğimiz günlerde tamamladı. Seri süresince birçok oyun bedava halde sunulsa da pek bir çok oyuncuların ilgisini çekmeyi başaramadı. Ancak bakıyorum da Epic, bu hafta vereceği bedava oyunla takipçilerin gönlünü kazanacak.Epic Games'te önümüzdeki haftanın bedava oyunu, Steam'de 280 TL'den satışa sunulan Star Wars Battlefront II:

En son yorumlar
Musty
Musty
Şuan böyle değil ama %7 Komisyon var.
Beğen Cevapla
Hopeless
Hopeless
Çoğu siteye göre çok az komisyon alıyolar %7 falan gerçekten az alanlar var
Beğen Cevapla