League of Legends Yeni Şampiyon Viego Oynanış Rehberi

League of Legends Yeni Şampiyon Viego Oynanış Rehberi

Bu rehberimizde League of Legends oyunundaki Yeni Şampiyon Viego adlı karakterin detaylı oynanış rehberini paylaşacağız, detaylar aşağıda.

Yeni Şampiyon Viego

LoL’ün yeni sezonunun çıkmasına fazlaca azca bir vakit kala oyuna yeni eklenecek bir şampiyon gündeme oturdu. Mahvolmuş Kral Viego ismi verilen bu yeni LoL şampiyonu ile alakalı halihazırda sızdırılmış birtakım haberler bulunmaktadır. Sizler için LoL yeni şampiyon Mahvolmuş Kral Viego kabiliyetleri nedir ve ne vakit çıkacak ile alakalı malum bütün detayları aktardık.

LoL, günümüzde en fazlaca oynanan MOBA oyunları içinde yer almaktadır. Özellikle haiz olduğu geniş oyuncu kitlesi ve oyun atmosferinden ötürü büyük çaplı turnuvalar ve muhtelif etkinlikler düzenlenmektedir. Riot Games’in senelerdir başarıya ulaşmış bir biçimde yönettiği ve geliştirdiği League of Legends yeni bir şampiyon ile oyuncuların beğenisini toplamış durumda. Yazımızın devamında LoL yeni şampiyon Mahvolmuş Kral Viego kabiliyetlerini ve çıkış tarihini sizlere aktardık.


İlk bu video ile duyuruldu.


Bu Video ile beraber League of Legends dünyası gittikçe büyümeye devam edecek bu sene içinde yaptıkları açıklamalara göre bu sene her şey bu şampiyon üzerinden ilerleyecek denildi.

League of Legends Yeni Şampiyon Viego Oynanış Rehberi


Yetenekleri

Sovereigns Domination (Pasif):

Viego öldürmeye yardım etmiş olduğu rakip şampiyonların bedenini bir süreliğine çalabilir ve bu rakip şampiyonların en çok canlarının muayyen bir oranında kendini iyileştirebilir. Rakip şampiyonun bedenine giren Viego’nun itemleri, atakları ve ulti olmayan kabiliyetleri bu katlettiği rakip şampiyonunkine dönüşür ve bir seferliğine kendi ultisini parasız olarak kullanabilir. Viego, ele geçirdiği şampiyonun vücudunda iken rakip şampiyonlara doğru hareket ederse hareket hızı kazanır.


Blade of The Ruined King (Q):

Q kabiliyetinin pasifi; Viego’nun saldırıları rakip şampiyonun anlık canının muayyen bir yüzdesi kadar hasar verir. Viego yakın bir zamanda rakip bir şampiyonun üstünde beceri kullanmışsa bu şampiyona çift vuruş yapar. İkinci vuruş düzgüsel vuruş yapmak yerine rakip şampiyondan can çekebilir, vuruş etkilerini uygular yada tehlikeli sonuç vurabilir. Bu edilgen rakip şampiyonun vücudunda iken de çalışır.


Q kabiliyetinin aktifi; Viego kılıcını savurduğu rakip şampiyonlara hasar verir.


Spectral Maw (W):

Viego bir süreliğine enerji toplar ve sis bulutu içinden atılarak çarptığı ilk rakip şampiyona hasar verir ve bu rakip şampiyonu sersemletir. Sersemletme ve sis menzili Viego’nun enerji toplama süresi arttıkça artar. Ancak hasar ve ileri atılma menzili değişmez.


Harrowed Path (E):

Viego yakındaki bir duvarın etrafına bir sis bulutu sarar. Viego bu sis bulutunun içerisindeyken görünmez olur, bu esnada saldırı hızı ve hareket hızı kazanır.


Heartbreaker (R):

Viego rakip şampiyondan ele geçirdiği vücuttan çıkarak ileri doğru ışınlanır ve bu menzildeki en düşük can oranına haiz olan şampiyona saldırır ve buradaki şampiyonun can miktarına bağlı olarak hasar verirken; etrafta bulunan şampiyonları uzaklaştırır.Mahvolmuş Kral Viego Ne Zaman Çıkacak?

Mahvolmuş Kral Viego, Mahvolmuş kostümleri ile çıkacağı tahmin edilmektedir. Yaklaşık olarak LoL yeni sezon 11’in başlamasından 1 ay sonrasında çıkması tahmin edilen Mahvolmuş Kral Viego için oyuncular fazlaca heyecanlanmış durumda. Oldukça derin özelliklere haiz olan Viego karakteri ile beraber ustalaşmış arenada görkemli oyunlar dönecek şeklinde duruyor.

League of Legends Yeni Şampiyon Viego Oynanış Rehberi


İtemsatış'tan %15 indirimli RP satın almak için tıkla.


Önceki Haber
Yine Epic Games Yine Ücretsiz Oyun!

Yine Epic Games Yine Ücretsiz Oyun!

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

Epic Games, geçtiğimiz sene başlatmış olduğu bir etkinlikle her hafta parasız olarak birtakım oyunlar sunacağını açıkladı. Bu kampanyanın 2020'nin başına kadar devam edeceği söyleniyordu sadece konum o kadar da bu şekilde olmadı. Epic Games, birtakım oyunları ücretsiz bir şekilde sunmaya devam ediyor.Platformda ücretsiz bir şekilde sunulan oyunların başka platformlarda ara sıra fazlaca yüksek bedellere satılması da oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor. Epic Games, şimdi fiyatı 40,00 TL olan Cryin

Sonraki Haber
Yerli Nişancı Oyunu Zula'ya Mardin Haritası Eklendi

Yerli Nişancı Oyunu Zula'ya Mardin Haritası Eklendi

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

Ardında Türk geliştiricilerin olduğu yerli MMOFPS oyunu Zula'ya yepyeni bir harita eklenecek. Bu haritayla beraber oyuncular, ülkemizin ikonik şehirlerinden bir tanesi olan Mardin'e küçük bir seyahat yapacaklar. Oldukça ayrıntılı bir emek harcama yürüttüklerini söyleyen ekip, Zula'nın Mardin haritası ile gerçekçiliğin sınırlarını zorladığını anlatım ediyor.Geliştirici ekibin yapmış olduğu açıklamalara bakılırsa Zula'ya eklenen Mardin haritası, şu an için kontrol aşamasında. 30 düzen ve üstünde o

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?