Rammus53, Twitch Platformundan Yasaklandı

Rammus53, Twitch Platformundan Yasaklandı

Sevilen yayıncı Rammus53, Twitch'den banlandı.


Rammus53 Twitch'den Yasaklandı

Twitch son dönemde acımasız ve açıklama yapmadan attığı banlar yüzünden eleştiri yağmuruna tutuluyor. Türkiye'nin en büyük yayıncılarını dahi sebep sunmadan banlaması izleyicilerin ve yayıncıların büyük tepkisini toplamıştı. WtcN, LEVO, Kendine Müzisyen gibi isimleri banlayarak ne kadar katı olduğunu ispatlamıştı.


Ban dalgasından son olarak İslam "Rammus53" Ekşi etkilendi. Sevilen genç yayıncı dün itibarıyla Twitch'den yasaklandı. Henüz yasaklanma sebebi ve süresi açıklanmadı. Son dönemlerde DMCA yani telif hakları yüzünden atılan banlar gündemde olduğu için, bizim de tahminimiz bu yönde. Fakat bu kesin sebep değil, yalnızca bizim tahminimiz.


Konuyla ilgili Rammus53'den henüz bir açıklama gelmedi, yayıncı açıklama yaptığında sizleri konu ile ilgili bilgilendiriyor olacağız.


Önceki Haber
Cristiano Ronaldo Free Fire Oyununa Karakter Olarak Eklendi

Cristiano Ronaldo Free Fire Oyununa Karakter Olarak Eklendi

8 ay önce 4 dk okuma süresi

2020 Yılının en büyük oyun yatırımıMobil platformda milyonlarca oyun severin aynı anda oynadığı Free Fire Battle Royale oyununa yeni bir etkinlik geldi. Etkinlikle birlikte dünyanın en popüler futbolcusu olan Cristiano Ronaldo oyuna bir karakter olarak eklenecek.Ronaldo ile işbirliği yapan Free Fire, oyuna Krono adlı bir karakter ekledi. Bu karakter bire bir Ronaldo'ya benziyor ve oyunculara Ronaldo'yu kontrol etme imkanı sunuyor. Bu milyonlarca kişinin çok memnun olduğu bir güncelleme olmasını

Sonraki Haber
Cyberpunk 2077, 1.05 Güncellemesi yayınlandı

Cyberpunk 2077, 1.05 Güncellemesi yayınlandı

8 ay önce 6 dk okuma süresi

Çıkış yaptığı 10 Aralık tarihinden bu yana yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Cyberpunk 2077, PS4 ve Xbox oyuncularına iade işlemlerini yapmaya başladı. İadenin sebebi hatalar yüzünden oyunun neredeyse oynanamayacak hale gelmesiydi.Tüm bu sorunların gölgesinde CDPR, Cyberpunk 2077 için çalışmaya devam ediyor. Bugün yayınlanan 1.05 güncellemesi ile konsolda ve bilgisayarda bazı hatalar düzeltildi.Dikkat çeken düzeltmeler arasında görev içerikleri ve oyunun akışındaki NPC düzeltmeleri dikkat çekiyo

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?