Cristiano Ronaldo Free Fire Oyununa Karakter Olarak Eklendi

Cristiano Ronaldo Free Fire Oyununa Karakter Olarak Eklendi

Cristiano Ronaldo, Free Fire oyununa Krono adlı karakteriyle katıldı, detaylar aşağıda.

2020 Yılının en büyük oyun yatırımı

Mobil platformda milyonlarca oyun severin aynı anda oynadığı Free Fire Battle Royale oyununa yeni bir etkinlik geldi. Etkinlikle birlikte dünyanın en popüler futbolcusu olan Cristiano Ronaldo oyuna bir karakter olarak eklenecek.


Ronaldo ile işbirliği yapan Free Fire, oyuna Krono adlı bir karakter ekledi. Bu karakter bire bir Ronaldo'ya benziyor ve oyunculara Ronaldo'yu kontrol etme imkanı sunuyor. Bu milyonlarca kişinin çok memnun olduğu bir güncelleme olmasının yanı sıra, insanlara Ronaldo gibi rol yapma imkanı da sunacak.


Etkinlikle birlikte Free Fire evreni gecekondu mahallesine dönüştürüldü. Oyunun içinde bulunan tüm evrenin birden bire değişmiş olmasıyla birlikte, artık oyun severleri çok heyecanlı anlar bekliyor.


Yeni etkinlikle birlikte oluşacak kaosa karşılık Krono, kendini rakiplerinden bir güç kalkanı ile koruyabilecek. Ayrıca kalkanın arkasından saldırı yapabilme özeliğine de sahip olacak. Bu sayede Free Fire oyununda dengeleri değiştirerek en güçlü karakter konumuna gelebilecek. Krono'nun güç kalkanının içinde bulunan dostları hareket hızı kazanacak.


Önceki Haber
Valorant Classic Tabancası Özellikleri

Valorant Classic Tabancası Özellikleri

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Classic Nedir Nasıl Kullanılmalı?Classic, oyun başlarken herkese verilen standart bir tabancadır. Biz bugün sizlerle bu Classic hakkında bilgilendirme ve nasıl oynasak daha iyi oynarız gibi konuları konuşacağız.İlk round için para biriktirmek istiyorsanız veya eko roundlarında hızlıca ilerleyip rakiplerinizin silahını ele geçirmek istiyorsanız Classic tercih edebilirsiniz. Çünkü Classic ile yürürken de ateş edebildiğiniz için hızlıca rakibin üstüne koşarken ateş edebilir, giriş skorunu takımınız

Sonraki Haber
Rammus53, Twitch Platformundan Yasaklandı

Rammus53, Twitch Platformundan Yasaklandı

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Rammus53 Twitch'den YasaklandıTwitch son dönemde acımasız ve açıklama yapmadan attığı banlar yüzünden eleştiri yağmuruna tutuluyor. Türkiye'nin en büyük yayıncılarını dahi sebep sunmadan banlaması izleyicilerin ve yayıncıların büyük tepkisini toplamıştı. WtcN, LEVO, Kendine Müzisyen gibi isimleri banlayarak ne kadar katı olduğunu ispatlamıştı.Ban dalgasından son olarak İslam "Rammus53" Ekşi etkilendi. Sevilen genç yayıncı dün itibarıyla Twitch'den yasaklandı. Henüz yasaklanma sebebi ve süresi aç

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?