League of Legends LEC Başlangıç Tarihi Açıklandı

League of Legends LEC Başlangıç Tarihi Açıklandı

League of Legends arenasının en büyük liglerinden biri olan Avrupa Ligi (LEC)'in başlangıç tarihi açıklandı, detaylar aşağıda.

League of Legends E-spor arenasının en yoğun geçtiği ve en popüler ligi olan Avrupa ligi (LEC) başlangıç tarihi açıklandı. Yeni transferlerin takımlara yerleşmesiyle transfer sezonu kapandı ve takımlar kadrolarını oluşturdu.


Sezon, 24 Ocak 2021 itibarıyla başlayacak ve takımlar şampiyonluk için birbirleriyle kıyasıya mücadele edecek.


League of Legends Avrupa Ligi (LEC) Mücadele Edecek Takımlar

Birbirinden güçlü 10 Avrupa takımı kozlarını paylaşacak, yalnızca birisi zafere ulaşacak.

  • FNATIC E-spor
  • FC Schalke 04
  • Excel E-spor
  • G2 E-spor
  • MAD Lions
  • Misfits Gaming
  • Origen
  • Rogue
  • SK Gaming
  • Team Vitality


İki Temsilcimiz Daha Bizi Avrupa'da Gururlandıracak

Sergen "Broken Blade" Çelik NA bölgesinde TSM takımında forma giymekteydi. Yeni sezon itibarıyla FC Schalke 04 E-spor formasını terletecek. Bir diğer temsilcimiz İrfan "Armut" Tükek ise PAPARA Supermassive takımından, MAD Lions takımına transfer oldu. Her ikisinin de Avrupa bölgesinde ilk ciddi sınavı olacak, temsilcilerimize gönülden başarılar dileriz.


Temsilcimiz sayılabilecek diğer oyunculardan biri ise Nisqy, hem Türk hem de Belçika vatandaşı olan Yasin "Nisqy" Dinçer, NA bölgesinin C9 takımından, FNATIC ekibine transfer oldu. Kendisine yeni takımında başarılar dileriz.


İndirimli LoL RP ve Valorant VP satın almak için aşağıdaki linklere tıklayın.

Valorant Points

Riot Points


Önceki Haber
Başrol oyuncusu Vin Diesel olan Ark 2 Tanıtıldı

Başrol oyuncusu Vin Diesel olan Ark 2 Tanıtıldı

8 ay önce 7 dk okuma süresi

Ark 2 nedir ve oyuncuları?Studio Wildcard tarafından The Game Awards 2020’de başrol oyuncusu Vin Diesel olan Ark 2 Uzun bir sinametrik ile ilk kez oyunculara sunuldu.Oyunda seslendirilmiş karakterler karakterler mevcut fakat oyuncuların merak etiği şey ise ark çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu değil mi seslendirilmiş karakterler oyunda nasıl bir etki yaratacağı ise çok merak ediliyor.Oyundaki karakterlerden bazı aktörler Vin Diesel, Russel Crowe, Elliot Page, Karl Urban ve daha fazlası Ark da

Sonraki Haber
Discord Mobil Uygulama Üzerinden de Ekran Paylaşılabilecek

Discord Mobil Uygulama Üzerinden de Ekran Paylaşılabilecek

8 ay önce 4 dk okuma süresi

Discord Nedir?Discord, genellikle oyuncular tarafından kullanılan bir sesli, görüntülü ve yazılı iletişim programıdır. Kullanmak tamamen ücretsizdir ve size arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için olanak tanır. Belli bir ücret karşılığında hesabınıza Discord Nitro geliştirmesini uygularsanız bazı ayrıcalıklar kazanabilirsiniz.Mobil uygulamaya ekran paylaşma özelliği geliyorDiscord hem masaüstü hem de mobil uygulama üzerinden erişilebilen bir programdır. Fakat bazı fonksiyonlar masaüstünde çalışı

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?