Ubisoft İlk Ücretsiz Oyununu Dağıtıyor

Ubisoft İlk Ücretsiz Oyununu Dağıtıyor

Fransa merkezli oyun şirketi Ubisoft, ilk ücretsiz oyununu bugün itibarıyla dağıtıyor, detaylar aşağıda.


Dün yayınladığımız haberde Ubisoft'un 19 Aralık 2020 tarihine kadar ücretsiz oyun ve oyun içeriği dağıtacağı kampanyayı sizlere duyurmuştuk.


İlk Ücretsiz Dağıtılacak Oyun Belli Oldu

Tüm dünyanın aylardır eve kapandığı bu küresel salgın döneminde oyunlar neredeyse tek eğlencemiz haline gelmiş durumda. Bu durumu değerlendiren bazı oyun şirketleri çeşitli pazarlama yöntemleri ile dikkatleri üzerine çekmeye çalışıyor.


Bu kapsamda 14-19 Aralık tarihleri arasında kampanyasını gerçekleştirecek olan Ubisoft, dün Assassin's Creed Valhalla için oyun içi kozmetik ürünlerini ücretsiz olacak dağıtmıştı.

Bugünkü ücretsiz oyun ise Starlink: Battle for Atlas Digital Edition oldu. Starlink: Battle for Atlas, Ubisoft Toronto tarafından geliştirildi ve 2018'in Ekim ayında yayınlandı. Aksiyon türünde olan bu oyun tek oyunculu ve çok oyunculu seçenekleri ile oynanabilmekte.


Nintendo Switch, PC, Xbox One ve PS4 için yayınlanan bu oyun bekleneni vermemiş ve oyun dünyasında adını pek duyuramamıştı. Ücretsiz dağıtılması durumunda belki de bir oyuncu kesimine hitap edebileceğiniz düşünüyoruz.


Önceki Haber
Valorant Yeni Oyun Modu Kartopu Savaşı Aktif

Valorant Yeni Oyun Modu Kartopu Savaşı Aktif

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Riot Games'in son dönemdeki en başarılı projesi olan Valorant, FPS oyun türüne yeni bir soluk getirdi. Her ajanın kendine özgü oynanışı ve yetenekleri oyunu sürükleyici kılıyor.Valorant'ı güncel tutmak için sürekli güncellemeler, hata düzeltmeleri, yeni harita, yeni ajan gibi ek içerikler ücretsiz olarak oyuna eklenmektedir. Son yapılan güncellerde duyurulan Icebox haritası ile birlikte rekabetçi havuzuna yeni bir seçenek eklenmişti. Kartopu SavaşıYeni eklenen Icebox haritasına özel olarak "Kart

Sonraki Haber
Fortnite PS5, Xbox Series S ve X'e Geliyor

Fortnite PS5, Xbox Series S ve X'e Geliyor

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Epic Games'in en çok oynanan ve dünyanın da en popüler Battle Royale oyunları arasında olan Fortnite, tüm platformlarda sorunsuz çalışması ile tanınıyor. Epic Games 15.10 güncellemesiyle birlikte getirdiği performans güçlendirmeleriyle oyunun artık 120 FPS oynanabileceğini açıklamıştı. Xbox Güzel Haberi VerdiBunun üzerine Xbox yaptığı açıklamada, Fortnite'ın Xbox Series S ve X sürümlerinde 120 FPS oynanabileceğini açıkladı. Oyun içerisinden ayarlar bölümüne gidin ve 120 FPS seçeneğini işaretleyi

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?