Call of Duty Black Ops & Cold War 1. Sezon Tanıtımı

Call of Duty Black Ops & Cold War 1. Sezon Tanıtımı

Call of Duty Modern Warfare ve Black Ops: Cold War, Warzone'da birleşiyor. 1. Sezon için tanıtım videosu Call of Duty resmi Youtube kanalından paylaşıldı.

Call of Duty: Black Ops Cold War & Warzone 1. Sezon Tanıtım Videosu

Videoda oyuna yeni eklenecek özellikler ve güncellemeler detaylı şekilde anlatılıyor.


Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty Black Ops: Cold War oyunlarının Warzone altında birleşeceğini daha önce sizlere duyurmuştuk. 16 Aralık itibarıyla 1. sezon heyecanı başlayacak, Battle Royale çanları çalacak!


Duyurulan yeni operatör, 100 aşamalı Battle Pass sistemi yeni görevler ve silahlar oyuncularda heyecan uyandırdı. Bu iki muhteşem oyunun birleşimiyle birlikte yeni sezon, yeni eğlenceler ve kıyasıya rekabet için hazır olun!


Yeni Battle Pass

Yeni eklenen Battle Pass ile toplamda 2 seçenek oldu. 1000 Call of Duty kredisi karşılığında satın alabileceğiniz standart BP ve 2400 CP karşılığında satın alabileceğiniz yeni BP.


Önceki Haber
Valorant Reyna Oynanış Rehberi

Valorant Reyna Oynanış Rehberi

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Düellocu Ajan Reyna Nasıl Oynanır?Valorant oyunun en güçlü ajanlarından biri olan Reyna nasıl oynanır? Onu nasıl kontrol etsek daha iyi sonuçlar alırız takımımıza nasıl yararlı oluruz diyorsanız doğru yerdesiniz.Reyna Yetenekleri Nasıl Kullanılmalı?Kem Göz YeteneğiReyna önündeki bir yere ruhani bir göz çağırır. Göze bakan düşmanlar, uzağa bakana ya da yok edene kadar miyop olacaktır (onu vurarak yok edebilirler). Bu yetenek çok basittir. Düşmanların göreceği bir yere koyun, ardından kör olduklar

Sonraki Haber
Ubisoft, 19 Aralık'a Kadar Ücretsiz Oyun Dağıtacak

Ubisoft, 19 Aralık'a Kadar Ücretsiz Oyun Dağıtacak

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Ubisoft Yeni Yıl Kampanyası DüzenliyorKampanya kapsamında 19 Aralık 2020 tarihine kadar her gün bir Ubisoft oyunu ücretsiz olarak dağıtılacak. Bazı oyun içi DLC veya oyun içi içeriklerde bu kampanyada ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.Epic Games'in açıkladığı yeni yıl kampanyasından sonra harekete geçen Ubisoft'da bu furyaya katıldı ve ücretsiz oyun dağıtacağını açıkladı. Bugünün kampanya ürünü ise Assasins's Creed Valhalla oyununda bulunanSeafarer Settlement Paketi ve Eivor için efsanevi Bay

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?