GS Espor 2021 Kış Mevsimi Kadrosu

GS Espor 2021 Kış Mevsimi Kadrosu

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Galatasaray E-spor 2021 kış mevsimi kadrosunu duyurdu, detaylar aşağıda.

Türkiye'nin en köklü futbol kulüplerinden olan Galatasaray'ın League of Legends E-spor takımının 2021 kış mevsimi kadrosu sosyal medya üzerinden açıklandı.

Galatasaray E-spor 2021 Kış Mevsimi Kadrosu

VFŞL takımlarından GS E-spor 2020 yaz mevsimini 8 galibiyet 10 yenilgi ile 8. sırada bitirmişti. İddiasız geçen bu sezonun ardından 2021 kış mevsimi için çalışmalara başlayan GS E-spor yeni kadrosunu açıkladı. Ragner'in gidişinin ardından takımda büyük bir boşluk oluşacağını düşünürken, yerine gelen oyuncu bu düşüncemizi haksız çıkartabilir. Zergsting ve Padden kadrodaki yerini korurken yeni gelen tecrübeli ve yıldız oyuncu adayı ile GS E-spor bu sene bir sürpriz yapabilir!

GS Espor 2021 Kış Mevsimi Kadrosu

  • Üst Koridor: Luana
  • Ormancı: Mojito
  • Orta Koridor: Bolulu
  • Nişancı: Padden
  • Destek: Zergsting
  • Koç: Basei


Galatasaray E-spor kadrosunu yorumlamak gerekirse;


Üst Koridor Luana

Kariyerine P3P E-spor da başlayan Berkant "Luana" Kayhan yükselme liginden şampiyonluk ligine yükselmişti. Sonrasında Pars Akademi, Sup Akademi ve Galakticos E-spor takımlarında forma giyen Luana, Ragner seviyesine yakın bir oyuncu, onun yokluğunu aratmayacaktır. Hepimiz onu Papara Supermassive ekibinde attığı İrelia beşte beşi ile hatırlıyoruz...


Ormancı Mojito

Şu anda yerli VFŞL ormancıları arasında neredeyse en tecrübeli isim olan Berk "Mojito" Kocaman kış mevsiminde GS E-spor forması giyecek. 2019'da FB E-spor ile şampiyonluk yaşayan ormancı, eğer takımın kimyası oturursa başarılı bir performans sergileyecektir.


Orta Koridor Bolulu

Son yılların en çok konuşulan isimlerinden Onur "Bolulu" Demirol, FB E-spor ve Papara Supermassive de geçirdiği 2 başarılı sezonun ardından 2021 kış mevsimi için GS E-spor formasını giydi. VŞFL aşamasında çok başarılı geçen sezonun ardından, aynı performansı Dünya Şampiyonasında gösteremeyince eleştirilerin odağı haline gelmişti. Tüm bunlara rağmen Galatasaray'ın en iyi oyuncusu ve ana taşıyıcısı kesinlikle Bolulu.


Nişancı Padden

Bu ismi tanımayan yoktur sanırım, Ege "Padden" Koparal, ligimizin en tecrübeli ve eski oyuncularından biridir. Kariyerinde tam 9 farklı takımda forma giyen Padden, 2021 kış mevsiminde 10. takımı olan GS E-spor formasını taşıyacak. 25 Yaşındaki oyuncu performans olarak ligin diğer yerli nişancılarıyla aynı seviyede. Yanındaki desteğin oluşturacağı farkla birlikte alt koridorda güven verecektir.


Destek Zergsting

Bu adam bir harika! Aklınıza gelebilecek her türlü şampiyonla destek oynayabiliyor, evet Teemo ile bile destek oynayabiliyor! Geniş şampiyon havuzu sayesinde alt koridorda her zaman sürpriz yapabilecek olan Onur "Zergsting" Ünalan ve tecrübesi GS E-spor için başarıya giden yol olabilir!


Önceki Haber
League of Legends: Wild Rift En İyi Tanklar

League of Legends: Wild Rift En İyi Tanklar

2 yıl önce 7 dk okuma süresi

Tank Ne Demek?MOBA oyunlarının genelinde tank tabiri bulunmaktadır, tank denildiğinde aklınıza ne geldiğini tahmin edebiliyorum :) League of Legends Wild Rift şampiyonları arasında Garen, Nasus, Singed, Blitzcrank gibi şampiyonlara tank denmektedir. Bunun sebebi ise bu şampiyonların can, zırh, büyü direnci gibi oranlarının diğer şampiyonlara oranla çok daha fazla olmasıdır. Tüm bunlara ek olarak Wild Rift takım kompozisyonunuzda mutlaka bir tank oyuncusu olması gerekir. Savaşlarda hasarı tutacak

Sonraki Haber
League of Legends: Wild Rift Oynaması En Kolay Şampiyonlar

League of Legends: Wild Rift Oynaması En Kolay Şampiyonlar

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Daha önce League of Legends oynadıysanız Wild Rift dünyasına uyum sağlamanız çok daha kolay olacaktır. Fakat daha önce LoL ile bir alakası bulunmayan mobil oyuncular için Wild Rift'de oynaması kolay olan şampiyonları inceleyelim.League of Legends: Wild Rift an itibarıyla birçok bölgede mobil oyunculara hizmet vermeye başladı. Milyonlarca oyuncu vadiye inecek ve kozlarını paylaşacak, League of Legends sayesinde şampiyonlar hakkında bilgi sahibi olan kişilerin avantajı olacağı için bu haberde, Lea

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?