Call of Duty: Warzone Yeni Sezon ve Yeni Harita Geliyor!

Call of Duty: Warzone Yeni Sezon ve Yeni Harita Geliyor!

Activision'un oynaması ücretsiz Battle Royale oyunu Call of Duty Warzone için yeni harita ve güncelleme yolda. Detaylar aşağıda.

Yeni Sezon 1 Hafta Ertelendi

Call of Duty: Warzone Yeni Sezon ve Yeni Harita eklentileri geliyor. Sezonun 10 Aralık'ta başlayacağı açıklansa da sonrasında 16 Aralık tarihine ertelendiği duyurulmuştu.

Call of Duty'nin oynaması ücretsiz battle royale oyunu Warzone , bu ayın sonunda yeni bir harita ve 30 yeni silah "Yeni Gulag Deneyimi" güncellemesiyle oyuna eklenecek.

Call of Duty: Warzone Yeni Sezon ve Yeni Harita Geliyor!

Büyük Warzone güncellemesinden önce, Call of Duty: Black Ops Cold War, 8 Aralık'ta "bir dizi yaşam kalitesi iyileştirmesi" ile bir güncelleme alacak, Call of Duty Black Ops Cold War güncellemesi 15 Aralık'ta gelecek ve ardından 16 Aralık'taki Warzone güncellemesi ile Cold War birleşecek ve Warzone 1. sezon böylece başlayacak.

Birinci Sezonun başlamasıyla birlikte, Call of Duty: Black Ops: Cold War'ın "yeni çok oyunculu haritalar, yeni ve hayranların en sevdiği 6v6 seçeneği ve çalma listeleri, dört yeni haritayla 2'ye 2 Gunfight'ın dönüşü ve devasa bir yeni Fireteam haritası gelecek.

Warzone'un yeni haritasına gelecek olursak, Haritanın adının Rebirth Adası olduğu söylentiler arasında, bu Call of Duty: Black Ops'ta mevcut bir harita.

Activision, bekleme sırasında moralinizi yüksek tutmak amacıyla, 12 Aralık Cumartesi günü saat 10:00'dan, Birinci Sezonun tanıtımına kadar, oyuncuların Cold War'da iki kat TP ve iki kat silah XP kazanacağını duyurdu. Ayrıca 8 Aralık - 15 Aralık arasında giriş yapılarak talep edilebilecek iki ücretsiz kozmetik paketi mevcut.


Önceki Haber
Cyberpunk 2077 Ön Yükleme Tarihi Belli Oldu

Cyberpunk 2077 Ön Yükleme Tarihi Belli Oldu

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Üst üste defalarca ertelenen ve çıkış yapmadan önce oyuncular tarafından çokça eleştirilen Cyberpunk 2077 için geri sayım devam ediyor. Çıkışına son 3 gün kalan CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 için ön yükleme tarihleri açıklandı.Cyberpunk 2077 10 Aralık'ta Çıkış YapıyorCyberpunk 2077, Son yapılan açıklama ile 10 Aralık tarihine ertelendiğinde oyuncuların büyük bir kısmı tarafından sertçe eleştirildi. Eleştirilere rağmen oyunu büyük heyecanla bekleyeceğini belirten fakat art

Sonraki Haber
Epic Games, Fortnite İçin 2021 Yılında Çevrimdışı Turnuva Düzenlemeyeceğini Açıkladı

Epic Games, Fortnite İçin 2021 Yılında Çevrimdışı Turnuva Düzenlemeyeceğini Açıkladı

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Covid-19 Salgını Online Oyun Dünyasını Kötü EtkiliyorKüresel çapta yaşanan Covid-19 salgını sebebiyle çok oyunculu oyunlar için büyük etkinlikler düzenlenemiyor. Epic Games yaptığı açıklama ile 2021 yılında Fortnite için çevrimdışı bir turnuva veya etkinlik düzenlenmeyeceğini açıkladı. Bu yılı çevrimiçi turnuvalar ve etkinliklerle geçiştirmek zorunda olduğunu belirtti. Şirket açıklamanın devamında çevrimdışı büyük turnuvalar düzenlemeyi büyük bir heyecanla beklediklerini ve bu salgının bir an ön

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?