Worlds 2020 Grup aşaması tamamlandı.

Worlds 2020 Grup aşaması tamamlandı.

Worlds 2020'de grup aşaması tamamlandı. Toplamda 3 Kore 3 Çin 2 LEC bölge temsilcisi gruplardan çıkabilme başarısı gösterdi.

Covid-19 pandemisi gölgesinde gerçekleşen Worlds 2020 turnuvasının grup aşaması sonra erdi. Çok çekişmeli maçların gerçekleştiği ve rekabetin en üst düzeyde olduğu bu turnuvanın çeyrek final aşamasını izlemek çok keyifli olacağa benziyor.

League of Legends Worlds 2020 Gruplardan çıkmayı başaran takımlar

Worlds 2020 A grubu

A grubu büyük çekişmeye sahne oldu. TL grup aşamasından çıkmayı başaramazken, Suning ve G2 Esports arasında birincilik için tiebreak maçı oynandı. 1. Olarak çıkmayı başaran Suning tarafı oldu.

Worlds 2020 B grubu

B grubu Damwon Gaming'in baskın oyununa şahit oldu. Bu grup için ön görülen sonuç zaten buydu. JD Gaming'de 2. olarak grup aşamasını tamamlamış oldu.

Worlds 2020 C grubu

Ölüm grubunda TSM Espor severleri çok şaşırtarak 6'da 0'lık bir performans sergiledi. GEN.G Esport 5 galibiyet alarak grubu lider tamamladı. Etkileyici oyunuyla FNATIC gruplardan çıkan 2.takım oldu.

Worlds 2020 D grubu

Turnuvanın favorisi olan TOP Esports kimseye şans tanımadı. Grubun zayıf halkası olan ve temsilcimiz SuperMassive'yi eleyen Unicorns of Love 6'da 0 yaptı. Güçlü Kore temsilcisi DRX 2. olarak gruplardan çıkmayı bildi.

Ucuza RP almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen tıkla ve ucuz Riot Points satın al!

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz.Bir yorum bırakmak ister misiniz ?