Worlds 2020 Grup aşaması tamamlandı.

Worlds 2020 Grup aşaması tamamlandı.

Worlds 2020'de grup aşaması tamamlandı. Toplamda 3 Kore 3 Çin 2 LEC bölge temsilcisi gruplardan çıkabilme başarısı gösterdi.

Covid-19 pandemisi gölgesinde gerçekleşen Worlds 2020 turnuvasının grup aşaması sonra erdi. Çok çekişmeli maçların gerçekleştiği ve rekabetin en üst düzeyde olduğu bu turnuvanın çeyrek final aşamasını izlemek çok keyifli olacağa benziyor.

League of Legends Worlds 2020 Gruplardan çıkmayı başaran takımlar

Worlds 2020 A grubu

A grubu büyük çekişmeye sahne oldu. TL grup aşamasından çıkmayı başaramazken, Suning ve G2 Esports arasında birincilik için tiebreak maçı oynandı. 1. Olarak çıkmayı başaran Suning tarafı oldu.

Worlds 2020 B grubu

B grubu Damwon Gaming'in baskın oyununa şahit oldu. Bu grup için ön görülen sonuç zaten buydu. JD Gaming'de 2. olarak grup aşamasını tamamlamış oldu.

Worlds 2020 C grubu

Ölüm grubunda TSM Espor severleri çok şaşırtarak 6'da 0'lık bir performans sergiledi. GEN.G Esport 5 galibiyet alarak grubu lider tamamladı. Etkileyici oyunuyla FNATIC gruplardan çıkan 2.takım oldu.

Worlds 2020 D grubu

Turnuvanın favorisi olan TOP Esports kimseye şans tanımadı. Grubun zayıf halkası olan ve temsilcimiz SuperMassive'yi eleyen Unicorns of Love 6'da 0 yaptı. Güçlü Kore temsilcisi DRX 2. olarak gruplardan çıkmayı bildi.

Worlds 2020 Grup aşaması tamamlandı.

Ucuza RP almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen tıkla ve ucuz Riot Points satın al!


Önceki Haber
Valorant yeni ajanının fragmanı yayınlandı.

Valorant yeni ajanının fragmanı yayınlandı.

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Valorant ikinci sezonu tam gaz devam ediyor. Riot Games de bu süreçte oyunu sürekli olarak geliştirmeye devam ediyor. Üçüncü sezon öncesi çalışmalara devam eden Riot tarafından yeni ajan Skye tanıtıldı.Valorant yeni ajan Skye fragmanı yayınlandı.Fragmanın başında Skye, Sage ile telsizde konuşuyor ve elinde bir kuş var. Bu kuş oyun içerisinde gönderildiğinde görüş sağlıyor. Skye'nin bir diğer yeteneği ise alandaki takım arkadaşlarına can sağlıyor. Diğer 2 yeteneğinde ise rakibin üzerine hayvan ru

Sonraki Haber
Worlds 2020 Çeyrek Final eşleşmeleri belli oldu.

Worlds 2020 Çeyrek Final eşleşmeleri belli oldu.

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Worlds 2020 Çeyrek Final eşleşmeleriLeague of Legends Worlds 2020 grup aşaması tamamlandı. Tüm gözler çeyrek final eşleşmelerindeyken, LoLEsports resmi twitter adresinden paylaşılan görsellerle çeyrek final eşleşmeleri açıklandı. İşte eşleşmeler;TOP Esports vs FNATICFNATIC ekibi çok agresif oyunlarıyla tanınsa da bazen pozisyon hataları yapabiliyorlar. TOP Esports bu hataları çok kolay bir biçimde cezalandırabilecek bir takım. Bu eşleşmede favori kesinlikle TOP Esports.SUNING vs JD Gamingİki LPL

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?