Worlds 2020 B Grubu ilk gün maçları sona erdi.

Worlds 2020 B Grubu ilk gün maçları sona erdi.

B grubunun ilk gün maçları sona erdi. Kore temsilcisi Damwon Gaming ve Avrupa temsilcisi Rogue, gruplara galibiyetle başladı.

League of Legends Worlds 2020 B grubu ilk gün maç sonuçları

Worlds 2020 B grubunun ilk maçı Rogue ve PSG Talon arasındaydı. Birbirine neredeyse denk iki takımın maçını izleyeceğimiz umarken işler hiçte öyle gitmedi.

Rogue 1 - 0 PSG Talon

Rogue karşılaşmayı 16-0 kazandı, rakibine skor bile vermedi! Finn'in Malphite seçimi ve mükemmel ultileriyle oyunu kolayca kazandılar. PSG tarafı Rakan ve Malphite'a karşı cevap vermekte çok zorlandı. Koridorlarda da öne geçemeyince Rogue oyunu 28. dakikada bitirdi. Finn, Malphite oyunuyla maçın en değerli oyuncusuydu.

DAMWON Gaming 1 - 0 JD Gaming

Kore ligi LCK birincisi DAMWON Gaming ve Çin ligi LPL ikincisi JD Gaming arasındaki mücadele Espor severler tarafından heyecanla bekleniyordu. Kıran kırana geçmesini beklediğimiz bu maçta yüzümüzü güldürmedi. Erken oyunda öne geçen Nidalee, Üst koridorda sakin sakin kasılan Nuguri ve Alt koridorda Ghost'un 3 skora ulaşmasıyla birlikte DAMWON Gaming kolay denilebilecek bir galibiyet elde etti. JD Gaming 10. dakikadan sonra rakibine cevap vermeye çalışsa da Kore temsilcisi rakibine hiçbir objektif görevi kaptırmayıp, oyunu rahatça kapattı.


İndirimli Riot Points ve Valorant Points satın almak için tıklayınız.

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz.Bir yorum bırakmak ister misiniz ?