SUP, Worlds'e veda etti.

SUP, Worlds'e veda etti.

Temsilcimiz Papara SuperMassive, Worlds 2020'ye veda etti.

Papara SuperMassive vs Unicorns of Love

League of Legends Worlds 2020 Turnuvasının ön eleme müsabakaları sona erdi. Son müsabaka SUP vs UOL arasındaydı. 5 maçlık serinin kazananı Worlds 2020 gruplarına kalacaktı. LEC Temsilcisi MAD LIONS'u eleyen temsilcimiz Papara SuperMassive, Unicorns of Love karşılaşmasına çıkarken favori taraf olmasa da kazanma şansı yüksekti.

İlk maçın şampiyon seçim ekranından üstün çıkamadık ve haliyle yenildik.

İkinci maç çok daha iyi tercihler yapmamıza rağmen kazanamayınca tüm umutlar son maça kaldı.

Üçüncü maçta ise Nomanz orta koridor Vayne tercihi yaparak, draftta elimizi kolumuzu bağladı. Seriyi 3-0 kaybeden temsilcimiz SUP, Worlds 2020'ye veda etti. Seneye daha güçlü geri dönmek dileğiyle!

Seri hakkında yorumlarımız

Öncelikle UOL tarafında Santas ve Nomanz gerçekten harikalar yarattı. Nomanz'ın şampiyon havuzu bizi seride gerçekten zor durumda bıraktı. Takımın diğer oyuncuları ortalama performans göstererek bu iki oyuncunun etrafında oynadı.

Papara SuperMassive tarafında ise, KaKAO ormanda ilk 2 maçta gerçekten çok öndeydi. Fakat oynadığı şampiyon Lillia olduğu için kar topu etkisini büyütemedi. Armut ise çabalarına rağmen oyunda bir üstünlük sağlayamadı. Zeitnot, SnowFlower alt koridor ikilisi de ne yazık ki bu maçta bir etki yaratamadı. Bolulu ise genelde kaybeden eşleşmelerde oynadı ve yıldızını parlatamadı. Elbette rakibimiz çok güçlüydü ve bu mağlubiyet yüzünden temsilcimiz yargılanamaz. Seneye daha etkili oyunumuzla geri dönmeyi umuyoruz. Bize yaşattığınız için heyecan ve sevinçler için TEŞEKKÜRLER SUPERMASSIVE!

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz.Bir yorum bırakmak ister misiniz ?