Worlds 2020 dördüncü gün maçları tamamlandı.

Worlds 2020 dördüncü gün maçları tamamlandı.

League of Legends, Worlds 2020 turnuvasının ön eleme maçlarının dördüncü günü tamamlandı.

Worlds 2020 Ön elemeleri dördüncü gün maçları tamamlandı.

League of Legends Espor arenasının en büyük turnuvalarından biri olan Worlds 2020'nin ön elemeleri tam gaz devam ediyor. Bugün A grubunun maçları oynandı. Temsilcimiz Papara SuperMassive'in de bulunduğu bu grupta bugün çok enteresan karşılaşmalar gerçekleşti.

Worlds 2020 dördüncü gün maçları tamamlandı.

Günün ilk karşılaşmasında temsilcimiz SuperMassive, Kuzey Amerika temsilcisi Team Liquid ile karşılaştı. Grubu 2-0 ile iddialı götüren ve bu moralle rakibinin karşısına çıkan Türkiye temsilcisi SUP, şampiyon seçim ekranında yaptığı bazı hatalar yüzünden TL'ye karşı fazla dayanamadı ve maçtan mağlup ayrıldı. Kadrosu yıldızlar topluluğundan oluşan Team Liquid'in grubun lideri olacağı tahmin ediliyor.

İkinci karşılaşmada LEC temsilcisi MAD LIONS ve Okyanusya temsilcisi LEGACY ESPORTS karşı karşıya geldi. Tüm tahminler LEC Temsilcisinin kazanacağı yönündeydi fakat LEGACY ESPORTS herkesi şaşırttı ve MAD LIONS ekibini mağlup etti.

Üçüncü karşılaşma Brezilya temsilcisi INTZ ve Kuzey Amerika temsilcisi Team Liquid Arasındaydı. TL herkesin gözünde favoriydi ve henüz turnuvada maç kazanamamış olan INTZ'e kimse şans vermiyordu. Fakat Brezilya temsilcisi herkesi şaşırtarak TL'i mağlup etmeyi başardı.

Günün dördüncü ve son müsabakasında temsilcimiz Papara Supermassive ile Okyanusya temsilcisi LEGACY ESPORTS karşılaştı. SUP bu maçın da şampiyon seçim ekranında yaptığı hatalar yüzünden kazanamadı.

Güncel puan tablosu

Worlds 2020 dördüncü gün maçları tamamlandı.

Tiebreak karşılaşmalarında MAD LIONS ve INTZ karşılaştı. INTZ önde götürdüğü maçı kazanamayınca sonuncu olarak turnuvaya veda etti. MAD LIONS ise gruplardan çıkabilmek için bir şans daha elde etti.

Diğer karşılaşmada TL vs LEGACY ESPORTS arasındaydı. Amerika temsilcisi zorlanmadan kazanan taraf oldu ve gruplara doğrudan katılmaya hak kazandı.


İtemsatış güvencesiyle %15 indirimli RP satın almak için hemen tıklayın.Önceki Haber
Worlds 2020 üçüncü gün maçları tamamlandı.

Worlds 2020 üçüncü gün maçları tamamlandı.

9 ay önce 4 dk okuma süresi

Worlds 2020 Ön elemeleri üçüncü gün maçları sona erdi.League of Legends Worlds 2020 ön eleme maçları hız kesmeden devam ediyor. Binlerce LoL takipçisi maçları canlı takip etti.27 Eylül, Worlds 2020 için üçüncü gün müsabakalarının oynandığı tarihti. İlk maçta Japonya Temsilcisi V3 Esports ile LGD Gaming karşılaştı. Bu maçı LGD Gaming zorda olsa kazanmayı bildi.Günün ikinci karşılaşmasında R7 ve Unicorns of Love karşı karşıya geldi. R7 sürpriz bir şekilde Unicorns of Love takımını mağlup etmeyi ba

Sonraki Haber
SUP, MAD LIONS'a karşı 5 Maçlık seride kazanan taraf oldu.

SUP, MAD LIONS'a karşı 5 Maçlık seride kazanan taraf oldu.

9 ay önce 6 dk okuma süresi

Papara SuperMassive, MAD LIONS'a karşı 5 maçlık seriyi kazandı.Temsilcimiz Papara SuperMassive, LEC temsilcisi MAD LIONS'a karşı çıktığı 5 maçlık seride 3-2 galip gelmeyi başardı. Kıran kırana geçen BO5 müsabakalarında kimi zaman draftlarda kazanamasak da mental olarak güçlü kalmayı başardık. Neredeyse tüm maçlarda erken oyunu kazanan taraf temsilcimiz SUP oldu. İlk 2 ejder çok yüksek oranla bizim tarafımızdan alındı. Rakibimiz minyonları ittirerek, kule barikat altını kazanarak karşımızda güçlü

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?