Hyper Scape: Ubisoft'un Yeni Battle Royale Oyunu.

Hyper Scape: Ubisoft'un Yeni Battle Royale Oyunu.

Ubisoft firmasının yeni battle royale oyunu, Hyper Scape oyuncuların beğenisine sunuldu.

Hyper Scape Artık Oynanabilir!

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan Hyper Scape, oyuncuların beğenisine sunuldu. Ubisoft'un battle royale oyun türüne giriş yaptığı bu oyunda klasik battle royale oyunlarına ek olarak, binalara tırmanabiliyor, hack işlemi yapabiliyorsunuz. Hyper Scape, PC, Playstation ve Xbox One platformlarına çıkış gerçekleştirdi. Ubisoft artık insanların battle royale oyun türüne doyduğu bir dönemde, Hyper Scape ile bir patlama yapmayı başarabilirse büyük bir tebriği hak eder.

Hyper Scape Trailer

Hyper Scape Oynanış Videosu

Hyper Scape oynanış videosunda gördüğümüz kadarıyla, oyun klasik battle royale oyunlarından biraz farklı. Silahlar, mekanlar, oynanış mekanikleri, hack sistemi, binalara tırmanma, samuray kılıcı kullanma gibi özelliklerle iddialı bir oyun karşımızda. Rakipleri Apex Legends, PUBG, Call of Duty Warzone, Fortnite, Fall Guys gibi oyunlara kıyasla daha fazla detaya mevcut. Her ne olursa olsun insanlar artık battle royale türü oyunlardan bunalmış durumda.

Hyper Scape Sezon 1 Battle Pass

Sezon 1 Hyper Scape hikayesini anlatarak başlıyor. Oyuncuların çözmesi gereken gizemler, bazı karakterler ve etkinlikler hakkında toplanacak bellek parçaları ile oyuncular Hyper Scape'in hikayesine giriş yapacak. Sezon 1'de oyunda 11 hack ve 11 silah türü olacak.

Oyundaki birçok kozmetik öğeye sahip olmanızı sağlayan Hyper Scape Season 1 Battle Pass ile oyunun keyfini çıkarın!

Hyper Scape Sistem Gereksinimleri

Hyper Scape Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/ 8/ 10 64 bit

İşlemci: Intel Core i5-3220 3.2GHz veya AMD FX-4130

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870

Bellek: 6 GB RAM

Hard Disk : 20 GB

Hyper Scape Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7/ 8/ 10 64 bit

İşlemci : Intel Core i7-4790 veya AMD Ryzen R5 1500X

Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 480

Bellek : 8 GB RAM

Hard Disk : 20 GB

Hyper Scape: Ubisoft'un Yeni Battle Royale Oyunu.


Önceki Haber
Shroud Twitch'e Geri Döndü!

Shroud Twitch'e Geri Döndü!

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Microsoft'un Yayın Platformu Mixer Kapandı.Microsoft geçen yıl Mixer adlı yayın platformunu duyurdu ve Twitch'e rakip oldu. Twitch'in en çok izlenen ve en popüler yayıncılarından Ninja ve Shroud'u Mixer'e çekebilmeyi başarmıştı. Beklediği potansiyele ulaşamayan Microsoft, Temmuz ayında Mixer'i kapatma kararı aldığını açıkladı.Shroud Twitch'e Geri Dönüyor!Mixer'in kapanmasıyla birlikte herkesin aklındaki soru şuydu, Ninja ve Shroud'un Twitch'e dönebilecek miydi? İlk olarak Ninja Twitch'e geri dön

Sonraki Haber
LoL'de Pro Olabilmek İçin Ne Kadar Oynamak Gerekiyor?

LoL'de Pro Olabilmek İçin Ne Kadar Oynamak Gerekiyor?

1 yıl önce 7 dk okuma süresi

League of Legends ve Espor:League of Legends, kısaca LoL. Dünyanın en büyük Espor turnuvaları Riot Games bünyesinde gerçekleşmektedir. Espor'un dünyaya duyurulmasında en büyük rol tabii ki League of Legends'e aittir. Her bölgenin kendisine ait ligi bulunmakta ve bu ligler yıl boyunca onlarca maça ev sahipliği yapmakta. Bunun yanı sıra sezon ortası turnuvası, dünya şampiyonası gibi prestijli turnuvalar da bulunuyor. Aşağıdaki görüntü bir dünya şampiyonası turnuvası başlamadan önceki gösteriye ait

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?