Shroud Twitch'e Geri Döndü!

Shroud Twitch'e Geri Döndü!

Ünlü Twitch yayıncısı Shroud, Microsoft'un canlı yayın platformu olan Mixer'e geçiş yapmıştı. Mixer'in kapanmasıyla birlikte Twitch'e geri dönen Shroud rekor kırdı!

Microsoft'un Yayın Platformu Mixer Kapandı.

Microsoft geçen yıl Mixer adlı yayın platformunu duyurdu ve Twitch'e rakip oldu. Twitch'in en çok izlenen ve en popüler yayıncılarından Ninja ve Shroud'u Mixer'e çekebilmeyi başarmıştı. Beklediği potansiyele ulaşamayan Microsoft, Temmuz ayında Mixer'i kapatma kararı aldığını açıkladı.

Shroud Twitch'e Geri Dönüyor!

Mixer'in kapanmasıyla birlikte herkesin aklındaki soru şuydu, Ninja ve Shroud'un Twitch'e dönebilecek miydi? İlk olarak Ninja Twitch'e geri döndü ve anlık 100.000 izleyiciye ulaştı. Shroud salı günü paylaştığı "Evime Dönüyorum" adlı Youtube videosuyla, Twitch'e geri döneceğini açıkladı. Twitch resmi twitter adresinden de bu videoya cevap olarak, Evine hoş geldin @shroud paylaşımı yapıldı.

Shroud Twitch'e Döndüğü İlk Yayında 500k Anlık İzleyiciyle Rekor Kırdı!

Michael "shroud" Grzesiek Twitch'e dönüşüyle birlikte açtığı ilk yayında, anlık olarak 500.000 izleyici sayısını yakalayarak bir rekora imza attı! Chat 45 dakika boyunca takipçilere özel olarak kaldı ve akıl almaz bir yoğunluk vardı. Shroud yalnızca 2 saat içerisinde 22 binden fazla Twitch abonesi kazandı. Yayını Valorant oynayarak geçirdi.

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz.Bir yorum bırakmak ister misiniz ?