BBL Esports, Allied Esports Odyssey'e Katılıyor!

BBL Esports, Allied Esports Odyssey'e Katılıyor!

BigBossLayf Esports, kısaca BBL Esports Valorant takımı Ignition Series Odyssey 2. Elemelerini şampiyon olarak tamamladı ve büyük turnuvaya katılmaya hak kazandı.

BBL Esports Valorant Takımı Allied Esports Odyssey Turnuvasına Katılma Hakkı Kazandı

Ferit "wtcN" Karakaya önderliğinde kurulan BBL Esports (BigBossLayf) büyük bir başarıya imza attı. cNed kaptanlığında kurulan takım final turunda rakibi Team Bonk'u 2-0 ile geçmeyi başardı. İgnition Series elemelerindeki bu başarı ile birlikte Odyssey Turnuvasına katılmaya hak kazandılar. Aşağıda BBL Esports kadrosunu ve Odyssey Turnuvasındaki rakiplerinin kadrolarını görebilirsiniz.

BBL Esports, Allied Esports Odyssey'e Katılıyor!

BBL Esports Kadrosu

Kadroda CS:GO Espor sahnesinden tanıdığımız 3 kişi mevcut. Kerimhan "kero" Duman, Osman "AsLanM4shadV" Balta, Semih "LEGOO" Selvi gibi isimlerin yanı sıra, Valorant ilk çıktığı günden beri Türkiye'de adını çok duyduğumuz cNed gibi yetenekli oyuncular bulunuyor.

 • cNed
 • RUSS
 • AsLanM4shadV
 • kero
 • LEGOO

Allied Esports Odyssey Valorant Turnuvasına Katılan Takımlar

11-15 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek turnuvada 6 takım boy gösterecek. İsimleri bize tanıdık gelen 4 takım turnuvaya davet üzerine katıldı. BBL Esports ve ZyppanGoKill takımları elemelerden geçip turnuva daveti almayı başardı. Böyle büyük takımların bulunduğu bir turnuvaya katılmaya hak kazanan ve Valorant Türkiye Espor'unda büyük bir adım atan BBL Esports'u gönülden kutlar, başarılar dileriz.

 • G2 Esports
 • Ninjas in Pyjamas
 • Team Liquid
 • Giants Gaming
 • ZyppanGoKill
 • BBL Esports

BBL Esports, Allied Esports Odyssey'e Katılıyor!

Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın.

İtemsatış güvencesiyle Valorant hesabınızı satabilir ya da yeni bir Valorant hesabı satın alabilirsiniz. Detaylar için canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.


Önceki Haber
Yeni Battle Royale Oyunu: Fall Guys

Yeni Battle Royale Oyunu: Fall Guys

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Merkezi Londra'da bulunan Mediatonic şirketi tarafından geliştirilen Fall Guys 4 Ağustos tarihinde oyuncuların beğenisine sunuldu. Alıştığımız battle royale oyunlarından çok daha farklı olarak, Fall Guys oyununun battle royale mantığı PARKUR üzerinde. Birbirinden farklı ve zorlu parkurlarda diğer oyuncularla yarışın, eğlencenin dibine vurun. Fall Guys resmi Twitter adresinden yapılan açıklamada, oyunun henüz ilk 24 saatinde 1.5 Milyon oyuncuya eriştiği açıklandı. Buna ek olarak, yakın bir zamand

Sonraki Haber
Temsilcimiz BBL Esports, G2 Esports Karşısında Kazanamadı.

Temsilcimiz BBL Esports, G2 Esports Karşısında Kazanamadı.

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Valorant Allied Esports Odyssey Turnuvası İlk Gün Maçları Tamamlandı.BBL Esports vs G2 EsportsTemsilcimiz BBL Esports ile G2 Esports arasında BO2 formatında gerçekleşen maçların sonunda galip gelen taraf G2 ekibi oldu. Haven haritasını 13-10, Ascent haritasını 13-9 üstünlükle kapattılar. Temsilcimiz büyük mücadelesine rağmen bugün kazanan taraf olamadı. BBL Esports her ne kadar yeni kurulan bir takım olsa da Avrupa'nın en büyük takımlarına kök söktürecek gibi gözüküyor, tek ihtiyaçları olan bira

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?