Worlds 2020 Tarihi Açıklandı!

Worlds 2020 Tarihi Açıklandı!

League of Legends arenasının en büyük turnuvası olan Worlds 2020 oynanacağı tarih ve ülke açıklandı. Detaylar aşağıda.

Worlds 2020 Ne Zaman?

Worlds 2020 25 Eylül tarihinde Çin'in Şanghay bölgesinde oynanacak. Dünyanın en iyi League of Legends takımlarının yer alacağı turnuva LoLespor kanallarından canlı yayınlanacak.

25 Eylül'de başlayacak olan ve bölgelerindeki en iyi takımların katılacağı LoL Dünya Şampiyonası 31 Ekim tarihinde sona erecek. Riot Games yaptığı açıklamada Covid-19 önlemlerini sıkı tuttuğunu ve organizasyonda her türlü sosyal izolasyonun yapılacağını belirtti.

Karşılaşmalar Yeni Pudong Arena'da Gerçekleşecek

2020 Worlds Şampiyonası maçları Şanghay SIPG'in yeni stadyumu Pudong Arena'da oynanacak. Bu stadyum sadece futbol için değil, son teknoloji eğlenceler için de tasarlandı. Ayrıca 2023 Asya Olimpiyatlarının da burada yapılacağı belirtiliyor.

Worlds Şampiyonası 2020 Şanghay

Riot Games yetkilileri turnuvanın sadece Şanghay kentinde gerçekleşmesini sağlayarak, seyahat yükünü azaltılacağını bu sayede daha iyi tedbirler alacağını belirtti. Karşılaşmalara canlı seyirci katılamayacağını büyük bir üzüntüyle belirten Riot Games, bu konuyu bastırabilmek için yeni sanal teknoloji şovlarının hazırlandığını duyurdu. Daha önceki Worlds turnuvalarında görmüş olduğumuz Sanal Gerçeklik Ejderha ve KDA Pop Star gibi şovlar bizi bekliyor. Görünen o ki League of Legends Espor arenasında zirveyi bırakmayacak.

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz.Bir yorum bırakmak ister misiniz ?