ALFATEK Havale & EFT ile %0 Komisyon Bakiye Yükleme

ALFATEK Havale & EFT ile %0 Komisyon Bakiye Yükleme

Müjde! Şirketimizin banka hesaplarına Havale, EFT veya FAST göndererek %0 komisyonla cüzdanınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

ALFATEK %0 havale, EFT ile bakiye yükleme nasıl yapılır?

1. Adım: https://www.itemsatis.com/bakiye-yukle.html Bakiye yükleme sayfasına giriş yapınız.

2. Adım: Aşağıdaki görselde bulunan "ALFATEK - HAVALE / EFT" seçeneğine tıklayın.

ALFATEK Havale & EFT ile %0 Komisyon Bakiye Yükleme

3. Adım: Ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçin. Şu anda Ziraat bankası ve İş bankası hesaplarımıza gönderim yapabilirsiniz.

4.Adım: Ödeme yapmak istediğiniz bankaya tıkladıktan sonra açılan ekrandan IBAN bilgisini kopyalayın. Ardından kendi bankanızın mobil veya web şubesinin para gönderme bölümüne bu IBAN'ı yapıştırın.

5. Adım: En önemli adım burası. Size özel olarak üretilen açıklama kodunu kopyalayın ve IBAN bilgisini girdikten sonra açıklama bölümüne yapıştırın. Bu kodu girmeden gönderdiğiniz ödemeler bakiyenize ulaşmaz!

ALFATEK Havale & EFT ile %0 Komisyon Bakiye Yükleme

6. Adım: Açıklama kodunu doğru girdikten sonra ödemeyi onaylayın. Bakiyeniz 3-4 dakika içerisinde otomatik olarak yüklenecektir.Havale nedir?

Aynı bankalar arası yapılan transferlere havale adı verilmektedir. Örneğin; Ziraat bankası kullanıcıysanız ve şirketimizin Ziraat bankası hesabına transfer yaparak bakiye yükleyecekseniz bu işleme havale denir.


EFT nedir?

Farklı bankalar arası yapılan transferlere EFT adı verilmektedir. Örneğin Halk bankası müşterisiyseniz ve bizim İş bankası hesabımıza gönderim yapıyorsanız bu işleme EFT denir. Sadece banka mesai saatlerinde yapılır (09:00 - 17:00)


Fast Nedir?

Yine EFT gibi bankalar arasında yapılan işleme verilen addır. EFT'den tek farkı paranızın 7/24 diğer bankaya ulaşabilmesidir. Örneğin Garanti bankası müşterisiyseniz, şirketimizin iş bankası hesabına 7/24 para gönderebilirsiniz (banka ek ücret alır). Fast gönderimlerinde üst limit 5.000₺'dir.


Önceki Haber
Valorant Ajan Hikayeleri: Sova Kimdir?

Valorant Ajan Hikayeleri: Sova Kimdir?

3 ay önce 10 dk okuma süresi

Valorant Ajan Hikayeleri: Sova Kimdir?Kökeni: RusyaSınıfı: İnsanCinsiyeti: ErkekBağlantıları: Valorant ProtokolüRusya’nın uçsuz bucaksız tundralarında yetişen Sova, düşmanlarını acımasız bir verimlilik ve titizlikle tespit eder, izlerini sürer ve onları yok eder. Geçmişte kaybettiği gözü yerine takılan yapan gözü ise yay ve ok takımına bağlı. Bu sayede de attığı oklarıyla düşmanlarını duvar içlerinden görebiliyor. Bu evrende en büyük düşmanı ise Cypher. İkisi de gözetlemede ve gözcülükte usta ol

Sonraki Haber
Türk oyun sektörü Avrupa'nın en fazla yatırımını aldı!

Türk oyun sektörü Avrupa'nın en fazla yatırımını aldı!

2 ay önce 6 dk okuma süresi

Oyun sektörü yatırımları neden önemlidir?Oyun sektöründe özellikle mobil oyunlar önemli bir noktadır Türkiye'de mobil oyunlar 2012 yılıyla beraber hızlı bir şekilde ivme alarak oyun sektöründe öne çıkmaya başladı mobil oyunlar ve akıllı telefon satışlarınınyaygınlaşması ile birlikte oyun pazarındaki büyümeyi artırdı.Türkiye'deki oyun şirketleri oyun sektöründeki başarısı her geçen gün büyümektedir. Türk şirketleri aldığı yatırımlar ile birlikte en fazla yatırım alan listesinde Avrupa lider konum