Hesap hiç ceza almamıştır, açıldığı günden beri günde 5 maçı geçmeyecek şekilde oynadım zaten zamanım yoktu şu an işim nedeniyle hiç kalmadı o yüzden satıyorum..

Takım değeri 42 milyardır satılıkta +2 cfa cole ve +3 Nh Kdp vardır..

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
17MR Dortmund KADRO
17MR Dortmund KADRO
108.00 TL
Hesap resimde görüldüğü gibidir. Eksiği yoktur fazlası vardır.Son fiyattır.
sonersenel SATICIsonersenel
Kılçıksız Enfes Liverpool Kadro Kaçırma !
Kılçıksız Enfes Liverpool Kadro Kaçırma !
150.00 TL
Enfes hızlı ve hareketli bir kadro. Rahat Champ olabilirsiniz.Arkadaşlar hesap yeni o yüzden antrenör ve hedef görevleri
XenoXero SATICIXenoXero
Geçerli BJK full kadro yedek hesap içi
Geçerli BJK full kadro yedek hesap içi
450.00 TL
anında teslim
Flosroyalclass SATICIFlosroyalclass
5 milyarlık kadro
5 milyarlık kadro
70.00 TL
görseller de gördüğünüz gibidir. paris kadrosudur ve içinde 760 milyon para bulunmakta.paris kadrosu oldugundan oyuncula
wolen SATICIwolen
63 level oynamadıgım için satılık
63 level oynamadıgım için satılık
215.00 TL
Görmeye deger.23m para var
Draxler5126 SATICIDraxler5126
57MR KADROLU 1V1SÜPERCHAMPS GEÇMİŞLİ HESAP
57MR KADROLU 1V1SÜPERCHAMPS GEÇMİŞLİ HESAP
375.00 TL
Oyunun başından beri emek harcayarak kurduğum hesabım satılıktır
redd7 SATICIredd7
İKON HENRYLİ HESAP uyguna gidiyor
İKON HENRYLİ HESAP uyguna gidiyor
5500.00 TL
merhaba hesabı satılığa koyuyorum vaktimin olmayışından satılıktır yoksa satma niyetim yoktur alana hayırlı olsun. ayrıc
bulutbrs SATICIbulutbrs
42 MİLYAR DEĞERİNDE
42 MİLYAR DEĞERİNDE
350.00 TL
Hesap hiç ceza almamıştır, açıldığı günden beri günde 5 maçı geçmeyecek şekilde oynadım zaten zamanım yoktu şu an işim n
muratalper20 SATICImuratalper20
75 Milyar Kadro İCON oyuncular
75 Milyar Kadro İCON oyuncular
1250.00 TL
Merhabalar,Oyun açıldığından beri kullandığım leveli yüksek ve oyunda bir modda son bir kaç sezon Süper champions olmuş
Lastpower34 SATICILastpower34
28MİLYARLIK BREZİLYA KADROSU/ BRONZ DALGA AKTİF
28MİLYARLIK BREZİLYA KADROSU/ BRONZ DALGA AKTİF
300.00 TL
26.2MİLYAR KADRONUN KENDİSİ OLUP 350MİLYON PARA VE 1.5MİLYAR DEĞERİNDE KAYDEDİLMEMİŞ OYUNCU VARDIR YÜKSELTMELER VS.. İÇİ
mertoztekiin SATICImertoztekiin
İKON RİVALDO /30mr paralı hesap
İKON RİVALDO /30mr paralı hesap
2400.00 TL
ikon rivaldo ayrıca 30mr nakiti vardır takım milan real olarak kuruludur.ikonlar çıkarmak satın almak oyunda çok zor iko
bulutbrs SATICIbulutbrs
FULL BELÇİKA HESAP
FULL BELÇİKA HESAP
350.00 TL
BELÇİKA
mtoruk0616 SATICImtoruk0616