İlan Pazarı Aktif

İlan Pazarı Aktif

Binlerce ilan arasından filtreleme yapıp, aradığınız ilanı kolayca bulun! İlan pazarı ile ilgili detaylar aşağıda.

İlan & oyuncu pazarı sayfası aktif

Binlerce ilanın arasından aradığınız kolayca bulmanızı sağlayacak ilan pazarı güncellemesi dün itibariyle aktif oldu. Hemen ilan ekleyin ve on binlerce alıcıya ürününüzü sergileyin.


İlan pazarında filtreleme nasıl yapılır?

Kategoriler bölümünden aradığınız ürüne ait kategoriyi bulabilir ve başındaki kutucuğu işaretleyebilirsiniz. Burada birden fazla kategori seçip arama yapabiliyorsunuz. Sonrasında fiyat aralığı seçimi, satıcı adı ve kelime filtrelemesi yapabilirsiniz. Buna ek olarak ilan açıklamalarını da dahil edebilirsiniz, hatta çevrimiçi, güvenilir satıcı ve otomatik teslimatlı ürün filtrelemesi de yapabilirsiniz. Son aşama olarak en altta bulunan "filtreyi uygula" butonuna tıklayarak aramanızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlan Pazarı Aktif


İlan pazarı vitrini nasıl alınır?

Öncelikle ilan pazarı vitrininin ne işe yaradığından bahsedelim. Pazar vitrini sayesinde ürününüz, ilan pazarı sayfasında en üstte listelenir. Bu sayede görüntülenme sayısı artar ve daha hızlı şekilde satış yapabilirsiniz. Pazar vitrinini nasıl satın alabileceğiniz öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://www.itemsatis.com/yardim/74/ilan-pazari-vitrini-nedir-nasil-satin-alinir.html


Önceki Haber
Witcher evreninde geçen oyun Thronebreaker Çıktı!

Witcher evreninde geçen oyun Thronebreaker Çıktı!

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Daha öncesinde iOS cihazlar için de çıkış yapmış olan Thronebreaker: The Witcher Tales, bugün itibarıyla Android cihazlar için de erişilebilir durumda. Oyunun giriş bölümü ücretsiz sadece devamını oynamak dilerseniz ücret ödemek zorundasınız. Oyunun mağaza sayfasını, fragmanını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.Thronebreaker: The Witcher Tales HakkındaThronebreaker, benzersiz bulmacalarla dolu, savaşını elindeki kartlarla verdiğin ve hikayelerin ardında büyük keşifler yaptığın The Witch

Sonraki Haber
Mağazalar Sayfası Açıldı

Mağazalar Sayfası Açıldı

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Mağazalar sayfası dün gece itibariyle yayına verildi. Bu sayfadan sitemizdeki güvenilir mağaza üyeleri inceleyebilir, sohbet edebilir ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Sadece belirli kriterlerimizi karşılayabilen, sınırlı sayıda kişiler mağaza üye olabilmekte. Bu yüzden mağaza üyelerle alışveriş yaparken daha güvenli bir hizmet alabilirsiniz.Nasıl mağaza üye olunur?Mağazalar sayfasındaki "Hemen başvur" butonuna tıklayarak mağaza üyelik başvurusu gönderebilirsiniz. Gönderilen başvurular 48 s