PROFİLİMİZDEKİ DİĞER İLANLARIMIZI DA İNCELEYİP DAHA UYGUN FİYATLI PAKETLERİMİZE DE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. LÜTFEN AÇIKLAMANIN TAMAMINI OKUYUNUZ.

Sunucunuza 5 Adet Aktif ve Kalıcı Üye Gönderiyoruz!

Üyelerin Özellikleri Nelerdir?

 • Hesaplar tamamen insan eliyle organik bir şekilde aylar öncesinden açılmıştır. Eski hesaplardır.

 • Gerçekçi nickname ve fotoğraflı hesaplardır. Hepsinin ismi ve fotoğrafı farklıdır.

 • Hesapların mail adresi ve telefon numarası doğrulanmıştır, 2 Adımlı Doğrulamaları aktiftir

 • Üyelerin hepsinin Spotify, Steam ve Twitch hesapları olup Discord hesaplarına bağlantılıdır.

 • Hesaplarımız karışık olarak HypeSquad bünyesindedir ve profil rozetlerine sahiptir.

 • Herhangi bir üçüncü parti yazılım ya da token kullanılmaz, tamamen elle gönderilir. Discord'un automod sisteminde spam ya da fake olarak algılanmaz, BOT kategorisine girmez. Gerçek kullanıcı ile ayırt edilemezdir. Discord Partner Programına tamamen uygundur.

 • Müşteri memnuniyeti bizim için çok değerlidir, satın aldığınız üyeleri sunucunuza tamamen sizin istediğiniz şekilde gönderiyoruz. Eğer dilerseniz siparişinizi günlere bölüp her üye arasına belirli miktarda süre ekleyebiliriz. Bu sayede de hem sunucunuz spama girmemiş hem de gelen üyeler sırıtmamış olur.

 • Hesaplarımızın tamamı sürekli olarak aktif olmamaktadır. Kendimize özgü bir aktif tutma yöntemi geliştirdik. Yaklaşık 5.000 üye satışı yapabiliyoruz, bunların tamamını aktif tutmak sadece üçüncü parti yazılım kullanarak mümkün olmaktadır. Üçüncü parti yazılım kullanmak ise hem bizim hesaplarımız hem de sizin sunucunuz için çok riskli bir durum oluşturmaktadır. Hem bu sebeple hem de Discord Partner Programına uygun çalışmamız gerektiğinden üçüncü parti yazılımları kesinlikle kullanmıyoruz. Ayrıca sunucunuzda 7/24 aktif olan ama hiçbir şekilde sesli kanalda konuşmayan ve yazışmayan üyelerin olması, sunucudaki diğer üyelerin dikkatini çekmektedir. Bir süre sonra bu üyelerin BOT oldukları anlaşılmaktadır. Bu durumun yaşanmamasını sağlamak bizim en önemli amaçlarımızdan biri. Biz QL E-Commerce ekibi olarak, müşterilerimizi memnun etmek üzere gerçekçi üyelerimizle ön plana çıkmaktayız. Bu özelliğimizi kaybetmek istemiyoruz. Sektörde geçirdiğimiz süre boyunca edindiğimiz tecrübelere dayanarak buna en uygun çözümü tasarladık. Öncelikle, her Pazartesi elimizdeki tüm üyeleri 7 eş gruba ayırıyoruz. Ardından, oluşturduğumuz 7 grubu haftanın günlerine dağıtıyoruz. Her gün, birbirinden farklı IP adreslerinden, VPN kullanarak, hesaplara giriş yapıp günün çoğunluğunda aktif tutuyoruz. Böylece her hafta yenilediğimiz gruplarla dikkat çekmemiş oluyoruz.

Sipariş Sonrası Süreç Nasıl İşler?

Siparişinizin ardından, şirketimizin İtemSatış ile sorumlu satış temsilcisi en kısa süre içerisinde size ulaşır. Siparişi onaylar ve isteklerinizi not alır. Ardından siparişinizi gün içerisindeki en yakın teslimat vardiyasına ekler. Siparişler, vardiya saatlerinde sipariş sırasına göre teslim edilir. Satış sorumlusu ekip, siparişleriniz ve müşteri desteği için 7/24 aktiftir. Teslimatları sağlayan gönderim ekibimiz ise sabah ve akşam olmak üzere çift vardiya çalışmaktadır. Sabah vardiyası saat 12:00'da akşam vardiyası saat 21:00'da başlamaktadır ve 4'er saat sürmektedir.

10 Genel Ortalama
10 Güvenilirlik
10 Memnuniyet
10 İletişim
10 Teslimat
alikurnaaz
alikurnaaz
Siparişim 1 gün içerisinde tamamlamdı gayet hızlı. Ve sunucuma ilginç kullanıcı adlı kimse gelmedi. Memnun kaldım teşekkürler.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

 • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
 • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
 • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
 • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
 • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
OwO Patreon,OwO Parası İle 1.300.000 Cash
OwO Patreon,OwO Parası İle 1.300.000 Cash
37.63 TL
OwO Patreon Bileti ; Satın Alındıktan Sonra Satın alan Kişi Hemen Aktifleştirip Kullanmaya Başlayabilir.Detaylı bilgi iç
DarkLucifer SATICIDarkLucifer
Discord 7/24 Seste Duran Botlar.
Discord 7/24 Seste Duran Botlar.
10.00 TL
Botlar Hakkında Konuşmayacağım.Botun pp sini, ismini, hangi seste duracağını siz belirliyorsunuz.Botta Komut Yok, Sadece
BoraL SATICIBoraL
Çıkartma Yapımı Discord
Çıkartma Yapımı Discord
10.00 TL
Discordunuz için kişiye özel çıkartma yapılır.Taşma yapmaz.Tamamen size aittir başkasında bulunmaz.İstekleriniz doğrult
SoftMoy SATICISoftMoy
900 kişilik sunucu
900 kişilik sunucu
35.50 TL
sunucu : https://discord.gg/AQv3XCEgcH
musaogluemin61 SATICImusaogluemin61
50 Adet Chat Mesajı
50 Adet Chat Mesajı
10.00 TL
Aynı mesajı 50 farklı kişiden 1 chat kanalında paylaşılır.Üyeler HakkındaOyun oynarlar.(Rastgele oyuna girerler)Bazen o
SoftMoy SATICISoftMoy
Discord Hazır Sunucu Twitch / Youtube
Discord Hazır Sunucu Twitch / Youtube
10.00 TL
Merhaba Hazır Discord Sunucularımız Sizler İçin Hazırlanmıştır.Twitch veya Youtube İşiyle Uğraşıyorsanız Tam Sizin İçind
codedbyeskirex SATICIcodedbyeskirex