HESAP DURUMU: PRİME DEĞİL FACEİT BAĞLANTISI: BAĞLI DEĞİL VAC BAN: YOK RANK: BELİRSİZ

✔ TAM ERİŞİM E-POSTA DAHİL İLK MAİL İLE BİRLİKTE TESLİM

✔ EN AZ 400+ SAAT CS:GO OYNANMA SÜRESİ

✔ HESAPLARDA HİÇBİR BAN BULUNMAMAKTADIR

✔ FACEİT İÇİN MÜKEMMEL

 FACEİT BAĞLANMADI

✔ HESAP PRİME DEĞİLDİR

Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
5 MADALYALI 2.499 35 LV STEAM 30 TL CS GO
5 MADALYALI 2.499 35 LV STEAM 30 TL CS GO
259.00 TL
5 MADALYALI 2.499 35 LV STEAM 30 TL CS GO ENVANTERLİ MAİNLİK ACCMADALAYA:(18 LV 2021 2 Cİ KEZ HİZMET MADALYASI ALICAK)20
HİZLİTESLİM SATICIHİZLİTESLİM
3 MADALYALI 103 WİN FACEİT KAYIT OL İLK YAPICAK
3 MADALYALI 103 WİN FACEİT KAYIT OL İLK YAPICAK
179.00 TL
3 MADALYALI 103 WİN FACEİT KAYIT OL İLK YAPICAK MAİNLİK STEAM LV 5MADALAYA:2021 HİZMET MADALYASI 5 YIL JETON SADAKAT ROZ
HİZLİTESLİM SATICIHİZLİTESLİM
2000 TL CS GO ENVANTERLİ GTA V PUBG EN SON GİRİ
2000 TL CS GO ENVANTERLİ GTA V PUBG EN SON GİRİ
499.00 TL
2000 TL CS GO ENVANTERLİ GTA V PUBG EN SON GİRİŞ 2020'DE ÖZEL HESPADEĞERLİ SKİNLERStatTrak™ AK-47 | Avcılık SporuAK-47 |
HİZLİTESLİM SATICIHİZLİTESLİM
1000 SAAT CSGO FACEİT HESABI
1000 SAAT CSGO FACEİT HESABI
8.00 TL
1000 SAAT CSGO FACEİT HESABIİLK MAİL İLE VERİLİR.HESAP SIFIRDIR.MADALYA ÇIKMA ŞANSI OLABİLİR.BÜTÜN BİLGİLERİ DEĞİŞTİREBİ
Aextras SATICIAextras
cs2 MADALYALI RUST RAİNBOW Assassin's Creed Ody
cs2 MADALYALI RUST RAİNBOW Assassin's Creed Ody
155.00 TL
2 MADALYALI RUST RAİNBOW Assassin's Creed Odyssey 1550 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ STEAM LV 8MADALAYA:5 YIL JETON SADAKAT R
HİZLİTESLİM SATICIHİZLİTESLİM
14 MADALYALI 3250 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ 40 T
14 MADALYALI 3250 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ 40 T
1199.00 TL
14 MADALYALI 3250 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ 40 TL CS GO ENVANTERLİ STEAM LV 14MADALAYA:(18 LV 2021 2 Cİ KEZ HİZMET MADALY
HİZLİTESLİM SATICIHİZLİTESLİM