• HESAPLAR SİZLERE ŞU ŞEKİLDE TESLİM EDİLİR. PROFİL LİNKİ - STEAM KULLANICI ADI - STEAM ŞİFRESİ - MAİL GİRİŞ - MAİL ŞİFRE - VİDEOLU ANLATIM YOUTUBE LİNKİ
 • HESABA CSGO EKLENMEMİŞTİR. MAĞAZADAN AKTİF EDİP CSGO GİRDİĞİNİZDE JETONLAR GELİCEKTİR. GELMEZSE BİZLERE BİLDİRİN OYUNA GİRİNİZ.
 • CSGO HESAP SATIŞ KATEGORİSİNDE EN YÜKSEK SATIŞA SAHİP OLUP, KÖTÜ YORUMU OLMAYAN SATICIYIZ.
 • HER HESAP 1 KİŞİYE SATILMAKTADIR. 1 KİŞİYE SATILDIĞI İÇİN ERİŞİM HATASI VB. ŞEYLER ALMAZSINIZ.
 • İtemsatış satıcısı olarak her zaman alışverişlerin %100 güvenli olmasını sağlamak için emek veriyoruz. Yorumlarımız bunun kanıtıdır
 • İnsanların bizleri tercih etmesinin sebebi 2500 Hesap satışında kötü yorumumuz olmadığı için insanlar bizleri tercih edip, öneriyorlar.

-

ALICI İLE ALAKALI BİLİNMESİ GEREKENLER ;

 • ALICIYA VERİLEN BİLGİLENDİRMEYİ SATIN ALDIKTAN SONRA MESAJLAR KISMINA GİRİP prnt.sc LİNKİNDEKİ MESAJINI OKUMANIZI ÖNERİRİZ. VİDEODA ANLATILAN BİLGİLENDİRME GEÇERSİZDİR.
 • ⭐️7/24 OTOMATİK TESLİMAT: SAAT KAÇ OLURSA OLSUN ÜRÜN OTOMATİK TESLİM EDİLECEKTİR. SATIN ALDIKTAN SONRA HESAP BİLGİLERİNİ 'BİLDİRİMLER' KISMINDAN GÖREBİLİRSİNİZ.⭐️
 • ⭐️⭐️HESAP BİLGİLERİNİ DEĞİŞTİREMEYENLER İÇİN VİDEOLU ANLATIM VARDIR. MAİLE NASIL GİRİLİR/EPOSTA NASIL DEĞİŞİR/ŞİFRE NASIL DEĞİŞİR/BİLGİLENDİRME⭐️⭐️

--

 • PARA İADE BİLGİ: SATICI KAYNAKLI DURUMDA DİREKT OLARAK PARA İADESİ YAPILACAKTIR.
 • DEĞİŞİM İADE BİLGİ: BAZI HESAPLARI KONTROL EDİYORUZ, KONTROL ETTİĞİMİZ HESAPLARDA VAC BAN YOKTUR, EĞER GÖZÜMÜZDEN KAÇMIŞ İSE VAC BANLI HESAP VAR İSE BİZLERE YAZIN, DEĞİŞİM YAPILIR
 • DEĞİŞİM İADE BİLGİ: ONAYLAMA İÇİNDE OYUNU KONTROL EDİN VE EĞER HESABA 2 JETON GELMEZSE BİZLERE BİLDİRİN, SİZLERE YENİ HESAP TESLİM EDECEĞİZ.
 • MÜŞTERİ İÇİN ÖNEMLİ BİLGİ: HESABA HER HANGİ BİR OYUN ALMAK İSTEDİĞİNİZDE BAŞKA HESAPTAN HEDİYE İLE ATMANIZ GEREKMEKTEDİR. HANGİ SATICIDAN ALIYORSANIZ ALIN, BU BİLGİ GEÇERLİDİR. BİZLER TARAFINDAN DOĞRULANMIŞTIR. HESABA ENVANTER, PARA YÜKLEMENİZİ ÖNERMİYORUZ.
 • MÜŞTERİ İÇİN ÖNEMLİ BİLGİ: SATIN ALDIKTAN SONRA MESAJLARINIZA GİRİP OTOMATİK TESLİMAT MESAJINI VE VİDEOYU İZLEMEZSENİZ, OKUMAZSANIZ BİZLERİN PROBLEMİ DEĞİLDİR. ALDIKTAN SONRA MESAJLARA GİRİP OKUMANIZI ÖNERİRİZ.
 • MÜŞTERİ İÇİN ÖNEMLİ BİLGİ: SATIN ALDIĞINIZ TÜM HESAPLARI HER GÜN CHECKER İLE KONTROL EDİYORUZ HER HESAP DOĞRU OLUP STOĞA EKLİYORUZ. BAZI ALICILAR DOLANDIRICILIK YAPMAYA ÇALIŞMAKTADIR. BU DURUMU ÖNLEMEM İÇİN SATIN ALMADAN ÖNCE VİDEO KAYDINI BAŞLATIP SATIN ALABİLİRSİNİZ.

--

 • ÖNEMLİ BİLGİ: SATIN ALDIKTAN SONRA LÜTFEN SİTEYİ KAPATMAYIN MESAJLARIM KISMINA GİRİP BİLGİLENDİRMEYİ OKUYUNUZ.
 • ÖNEMLİ BİLGİ: BAŞKA SATICILARIN BİLMEDİĞİ ŞEYLERİ BİZLER BİLİYORUZ VE SİZLERE SÖYLÜYORUZ VE İLK BİZİM TARAFIMIZDAN DOĞRULANDI, ÇALINTI BİLGİLENDİRME DEĞILDİR (GERÇEK)

--

- %100 TÜRKİYE BÖLGELİ STEAM HESABI GELMEKTEDİR. STEAM PARA BİRİMİ TL DİR.

- CSGO DA 10 YIL JETON VE 5 YIL JETON 2 ADET TECRÜBE JETONU BULUNUYOR. GELMEZ İSE BİZLERE BİLDİRİN. YENİ HESAP TESLİM EDECEĞİZ.

- FACEİT/ESEA KAYDI OLUŞTURULMAMIŞTIR SATIN ALAN KİŞİ İLK KAYIT OL YAPICAK

- TÜM BİLGİLERİ DEĞİŞTİREBİLİR! E-POSTA DEĞİŞTİRME/ŞİFRE DEĞİŞTİRME/TELEFON EKLEME/MOBİL GUARD ETKİNLEŞTİRME

- HESAPLARIN GÜVEN FAKTÖRÜ EN YÜKSEK DERECEDEDİR.

- HESAPLARIN STEAM LEVELLERİ 5 ile 15 ARALARINDA GELMEKTEDİR.

- 2003 - 2005 YILLARINDA AÇILMIŞ STEAM HESABI GELMEKTEDİR.

- HESAPLARA KREDİ KARTI, TELEFON NUMARASI, CÜZDAN KODU EKLENMEMİŞTİR.

- HESAPLARIN KULLANICI ADLARI İYİ/KÖTÜ DİYEMİYORUZ. HESAPLARIN KULLANICI ADI ŞANSA GELMEKTEDİR. NASIL GİRİŞ ADI BİLMİYORUZ HESABIN GÜVENLİĞİ İÇİN BAKMIYORUZ. TAMAMEN İLK SİZ GÖRÜCEKSİNİZ. KUMAR, BET, SKİN SİTELERİNE GİRMEMENİZİ ÖNERİRİZ. İLLEGAL İŞLERE GİRMEMENİZİ ÖNERİRİZ. STEAM BUNU FARKEDEBİLİYOR. HESABI KAPATIRSA SATICIYI SUÇLAMAYIN! BENİ BULAŞTIRMAYIN NE YAPIYORSANIZ YAPIN

--

ÜRÜN MAİLİ İLE TESLİM EDİLİYOR. PRİME DEĞİLDİR. İSTERSENİZ TÜM BİLGİLERİNİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ VE EKLEYEBİLİRSİNİZ. İLANI BEĞENMEDİYSENİZ DİĞER İLANLARIMA GÖZ ATABİLİRSİNİZ.

10 Genel Ortalama
10 Güvenilirlik
10 Memnuniyet
10 İletişim
10 Teslimat
tugraalkan
tugraalkan
teşekkürler güvenilir satıcı
barisozkan869
barisozkan869
Her şey otomatik, bilgilendirme gayet net ve detaylı. Güvenilir.
mithatbaba555
mithatbaba555
GERÇEKTEN ÇOK İYİ BİR SATIÇI
uygaracun
uygaracun
Kalitenin adresi diye bilirim cok hızlı temiz ve basarili ozellikle video anlatim olmasi ilgimi cekti tavsiye ederim
CaptainDeniz
CaptainDeniz
teslimatı aldım hesaba eriştim her şeyini değiştirdim teşekkür ediyorum satıcıya
ayaz0707
ayaz0707
anında dönüş kalitelihesap
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

 • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
 • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
 • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
 • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
 • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Vitrin İlanı Öne Çıkan 10+5 YIL JETONCSGO⭐️18YILSTEAM⭐️MAİLLİ TESLİM⭐️
10+5 YIL JETONCSGO⭐️18YILSTEAM⭐️MAİLLİ TESLİM⭐️
29.99 TL
HESAPLAR SİZLERE ŞU ŞEKİLDE TESLİM EDİLİR. PROFİL LİNKİ - STEAM KULLANICI ADI - STEAM ŞİFRESİ - MAİL GİRİŞ - MAİL ŞİFRE
themck SATICIthemck
Vitrin İlanı Öne Çıkan FACEİT HAZIR⭐️1000-1500+ SAAT CSGO⭐️+İLK MAİL
FACEİT HAZIR⭐️1000-1500+ SAAT CSGO⭐️+İLK MAİL
12.00 TL
KISA BİR SÜRELİĞİNE KAMPANYAYA GİRMİŞTİR. HESAPLARIMIZ TEMİZ VE GÜVENİLİR !NEDEN themck MAĞAZASINDAN ALMALISINIZ?- ÇÜNKÜ
themck SATICIthemck
Vitrin İlanı Öne Çıkan ⚡10+5 YIL JETON CSGO +18 YIL⚡
⚡10+5 YIL JETON CSGO +18 YIL⚡
29.99 TL
⚡ANINDA OTOMATİK TESLİMAT⚡⭐Ürünü satın aldğınızda 10+5 yıl jetonlu CsGo içeren 6 level steam hesabı 
LegendShop SATICILegendShop
Vitrin İlanı Öne Çıkan ⚡ FACEİT KAYITLI+ 1500+ SAAT CSGO+İLK MAİL⚡
⚡ FACEİT KAYITLI+ 1500+ SAAT CSGO+İLK MAİL⚡
12.00 TL
⚡ANINDA OTOMATİK TESLİMAT⚡⭐Ürünü satın aldğınızda 1500+ saatli CsGo içeren steam hesabı ile ilk maili&nbs
LegendShop SATICILegendShop
Vitrin İlanı Öne Çıkan 1500 Saat Csgo Hesap İLK MAİL
1500 Saat Csgo Hesap İLK MAİL
10.99 TL
HESAP DURUMU: PRİME DEĞİL FACEİT BAĞLANTISI: BAĞLI DEĞİL VAC BAN: YOK RANK: BELİRSİZ●
LuciferMrngstrofc SATICILuciferMrngstrofc
⭐️18 YILLIK STEAM 10 LEVEL STEAM 5000+GÜN OFF⭐️
⭐️18 YILLIK STEAM 10 LEVEL STEAM 5000+GÜN OFF⭐️
45.00 TL
⚡ANINDA OTOMATİK TESLİMAT⚡⭐Ürünü satın aldğınızda 10+5 yıl jetonlu CsGo içeren 10 level steam hesabı 
LegendShop SATICILegendShop
CSGO 5 Yıllık Hesap 210 TL Envanter Gta 5li
CSGO 5 Yıllık Hesap 210 TL Envanter Gta 5li
420.00 TL
Hesap 5 Yıllıktır CS:GOda 2 Madalyası Vardır (10 Yıl Kutlamasıyla 3 Olacak)Hesapta Gta 5 Dahil 14 Oyun Bulunmakta. (Soci
DarkWasHERE SATICIDarkWasHERE
PRİME HESAP GTA 5 + 48 LVL GTA5 + 1 MİLYON PARA
PRİME HESAP GTA 5 + 48 LVL GTA5 + 1 MİLYON PARA
220.00 TL
İLANLARIMIN FİYATLARI NEDEN Mİ YÜKSEK? ÇÜNKÜ HESAPLARIMIZI DEĞERİNDE SATIYORUZ VE ÇOK DÜŞÜK GERİ ALINMA OLASILIKLI OLAN
themck SATICIthemck
Prime 3 madalyalı
Prime 3 madalyalı
200.00 TL
Hesap prime5 dolar banı kalkık İçinde 60 TL lik csgo kasası bulunmaktaKırık diş madalyası2022 madalyası10 Year Birthday
urhan64 SATICIurhan64
TEMİZ MAİNLİK CSGO HESABI
TEMİZ MAİNLİK CSGO HESABI
200.00 TL
-hesapı kendim kullanıyorum-ower watch i açık 165 galibiyeti var -45 adet oyun var assetto corsa ets 2 the forest cities
btun570 SATICIbtun570
6 MADALYALI 14 80+150 TL CS GO ENVANTER VE DOT
6 MADALYALI 14 80+150 TL CS GO ENVANTER VE DOT
899.00 TL
6 MADALYALI 14 80+150 TL CS GO ENVANTER VE DOTA ENVTER Red Dead 2 STAR WARS Jedi: Fallen OrdeR 2500 TL STEAM OYUN ENVANT
HİZLİTESLİM SATICIHİZLİTESLİM
CSGO IYI ENVANTER HESAP
CSGO IYI ENVANTER HESAP
120.00 TL
PAZARLIK VARDIR arkadaşlar hesapta trade kısıtlanması satış kısıtlanması vb şeyler vardırhesap size şifresiyle birlikte
Klouqz SATICIKlouqz