STEAM HESABIDIR VE STEAMIN BAĞLI OLDUĞU GMAİL İLE BİRLİKTE VERİLİP TÜM GÜVENCE SAĞLANACAKTIR.

MAIN KARAKTER STRIKER 62LVL %12 1725SP AKTARIM.

MUSA LİFESKİLL ÇARI OLUP ÇOK FAZLA STATI OLMAMASINA RAĞMEN GELİŞTİRİLEBİLİR.

GEAR: PEN HEVE C13, PEN REDNOSE C5, PEN MUSKAN C5, PEN LEBUR C5

İsabet oranı: 320, Kaçınma oranı: 178 (+441)

440 ENERJİ, 347 KATKI

ALT SILAH TAKAS KUPONU MEVCUT

P2W ANLAMINDA EKSİK OLSA DA AZ P2W İLE ÇAR UÇURULABİLİR.

MUHRİP VAR, KARAK İÇİN 25 GÜN GÖREV YAPILMASI GEREK

5 İNCİ - 2.178 OKYANUS PARASI - 1.850 VEFA

HP KİTABI HARİÇ TÜM KİTAPLAR YAPILIDIR

SINIRSIZ PUSULA PARÇASI BULUNMAKTADIR ( AAKMAN )

T8 10FS YARIŞ ATI

P2W İÇERİKLER:

3 T4, 3 T3 PET

STRIKER KAMUFLAJ

100 ENVANTER 857 AĞIRLIK

16G Değerli Paket

22G Kamasylve

2SN POT %110 AĞIRLIK

55 YEŞİL 2 MAVİ ELİON

80 TANE MAVİ PARŞOMEN ( EŞYA DÜŞÜRME )

1 TANE SARI PARŞOMEN ( EŞYA DÜŞÜRME )

BİRÇOK LEVEL,SP,YAŞAM SCSİ

5 ADET DEPO 3 ADET MERKEZ PAZAR KAHYASI

ENERJİ POTLARI

Genel özellikler

MERKEZ PAZARDA 3BYE YAKIN PARA BULUNUYOR. TAKAS İÇİN ALTYAPISI VAR.HESAPTA BÜYÜK KÜÇÜK BİRSÜRÜ FAİLSTACK MEVCUT. EN YÜKSEK (130.Daha fazlası için mesaj atabilirsiniz.

HASHASHIN BAĞLI ÇARDIR.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

TELEFON: 0531 973 1232

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir ?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Gamez Bd Merkez Pazarda 150 bsi olan hesap (Mailsiz)
Gamez Bd Merkez Pazarda 150 bsi olan hesap (Mailsiz)
2000.00 TL
Merkez Pazarında 150 Bsi bulunan 3 pegasuslu Sınırsız hp pot ve pusulaLife skill gearlı çarı olup66 LV ( BERSERKER-STRİK
oldum98 SATICIoldum98
GamezBDO 711 gs Guardian
GamezBDO 711 gs Guardian
2526.88 TL
Gear : https://imgyukle.com/i/O4BTQeAT : https://imgyukle.com/i/O4BYgNPeri : https://imgyukle.com/i/O4BNLYVelia Depo : h
srknbdo SATICIsrknbdo
274 276 330 w/371 isabet 62LAHN/WİZZ
274 276 330 w/371 isabet 62LAHN/WİZZ
1200.00 TL
çadır ve wizzde kamu vardır.kitap görevleri yapılıdır.isabet takısını çıkarmak isteyen ap yi 281 üstüne çıkarabilir raha
MarallamiyA SATICIMarallamiyA
152 AP 161 DP MUSA 57 LEVEL HESAP
152 AP 161 DP MUSA 57 LEVEL HESAP
250.00 TL
FOTOGRAFTANDA GORULDUGU UZERE SET ÖZENLE DİZİLMİŞTİR UYGUN FİYATA TESLİM EDERİM TEKLİFLERE ACIGIM ÖRNEK Bİ FİYAT YAZIYOR
bugrademir SATICIbugrademir
634GS HASHASIN/Bol PEN FS LI/5000₺
634GS HASHASIN/Bol PEN FS LI/5000₺
6500.00 TL
MENA da gelişime çok açık ileriye dönük yüksek gear için hazırlanmış hesap.-----------------Steam Hesabıdır mail adresiy
dcMert1886 SATICIdcMert1886
293/295/377 63 lvl Wizz Sınırsız HP/MP Potları Pegasus Karak
293/295/377 63 lvl Wizz Sınırsız HP/MP Potları Pegasus Karak
9999.98 TL
Duo DeadgodLeebur 9cpmuskan 9 cpHeve 19 cpkutum 8 cpPen Tungrad KolyePen Orkinraad2x Tet KaraÇöküş2x Tet Tungrad YüzükTe
SwagYOLO SATICISwagYOLO